Právě vychází červencová Kondice

Právě vychází červencová Kondice

Letní dny jsou dlouhé, a tak jsme prodloužili i červencové číslo Kondice. Čeká vás 82 stran inspirace. Jak se zabavit u vody a protáhnout tělo? Jak na žhavý sex? Máme pro vás módní, kosmetické i gurmánské tipy, díky kterým vás bude léto bavit. A to není vše!

Raketové sporty jsou stále v kurzu – badminton, crossminton, stolní nebo líný tenis. Přibalte je s sebou dovolenou a bavte se. Volné chvíle u vody zpestří funkční trénink, který jsme pro vás připravili s instruktorem surfu. Jde o skvělou kompenzaci sedavého zaměstnání – procvičí sílu, stabilitu i mobilitu. A je jedno, zda se na vlny nakonec vypravíte, či ne.

Vaše kůže si v parných dech zaslouží zvýšenou péči. Pro ty co, bojují s pupínky máme důležitou zprávu: Nemačkat! Co dál, poradíme.Boj s chloupky zvládnete efektivně pomocí epilace. A svěží look pleti dodají sheet masky – otestovali jsme je.

A protože v létě je čas být venku a ne u plotny, připravili jsme pro vás rychlé letní recepty plné živin i tipy, jak jedlé zahradní kvítí začlenit do kuchyně. Ať žije léto!

Co ještě si v Kondici přečtete:

Nová škola sexu – klíčem je masturbace. Na kurzech ženy učí, jak masturbovat a zvýšit tak rozkoš při sexu.

Hygge – mýtus o dánské idyle je zbořen. I my, Češi umíme být hygge.

Premenstruační syndrom trápí ženy každý měsíc. Zatočíte s ním úpravou jídelníčku, pohybem i bylinami. 

Chystáte se na běžecký závod? 5 nebo 10 km hravě zvládnete s naším plánem.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.