Myslíte, že dovolená a zdravý životní styl nejdou dohromady? Omyl!

Myslíte, že dovolená a zdravý životní styl nejdou dohromady? Omyl!

Dovolenou mají někteří spojenou s nezdravým přejídáním, plácáním všeho možného, špatným trávením, podrážděným žaludkem a z těchto důvodů se také někteří na dovolenou netěší. Je to logické, vypadnout ze zajetého životního stylu může být nepříjemné.

To se vám ale nemůže stát ve Vitalpenzionu Novina! V rámci pobytu na vás totiž čeká chutná a zdravá rostlinná strava, kterou vám s láskou připraví zaměstnanci penzionu. Filozofie majitelů je založena na podpoře zdraví – zdravého životního stylu a stravování. Vaří se zde ve stylu světových kuchyní a 100% rostlinně, zdravě, hravě a barevně a také eticky.

V rámci ubytování jsou pro hosty připravované 100% rostlinné (veganské) menu a to ve formě snídaní a večeří. Filozofií Vitalpenzionu Novina je podpora zdraví nejen člověka, ale i přírody. Rozhodně to ale neznamená, že jsou v penzionu vítáni jen lidé, kteří se stravují rostlinně. Udělat si zde krásnou dovolenou může kdokoliv a majitelé jsou přesvědčení, že i neveganům zde bude chutnat a nikdo nebude trpět hlady.

Benefitem penzionu je také jeho umístění. Je obklopen lesy a krásnou přírodou, přesto se můžete během pár minut přesunout například do nedalekého Liberce, který je plný turistických lákadel. Vydat se tak můžete na Ještěd, který nabízí krásnou vyhlídku po okolí, a můžete si tu dát dobrý oběd. Nenechte si také ujít krásný železniční viadukt v Novině, vrch Stříbrník, zříceninu Ralsko, hrad Grabštejn, Čertovu zeď, zříceninu Hamrštejn a mnoho dalšího.

Penzion je vhodný pro každého a líbit se tu jistě bude i rodinám s dětmi. Doporučujeme sledovat facebookové stránky Vitalpenzionu Novina, kam jsou pravidelně přidávány krásné fotografie a také informace o akcích, které majitelé pro své hosty plánují.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.