Právě vychází květnová Kondice

Právě vychází květnová Kondice

Máj je lásky čas. Nazujte tenisky, popadněte partnera a vyběhněte spolu. Ve dvou se to lépe ‚běhá‘. A nezapomínejte ani na sebe. Hýčkejte se, pečujte o sebe... A hlavně mějte se ráda! KVĚTNOVÁ KONDICE VYCHÁZÍ 24. 4. 2018!

Běhání s životním partnerem je sbližující a osvěžující, stejně tak může skončit hádkou. Naše redaktorka a běžkyně Eva vám prozradí tipy ze svého běžeckého života s partnerem, které fungují.

Chcete si zpestřit váš tréninkový plán? Zalítejte si vzduchem na lekci bungee workoutu. Tahle horká novinka k nám dorazila z Thajska. Cvičí se naboso zavěšená na laně a posílíte všechny svaly, hlavně střed těla.

S rostoucími teplotami odlehčujeme nejen šatník, ale i jídelníček, a to půstem. Postit se nemusí být nic tragického, vyzkoušejte sekvenční stravování – zvolte si interval a hubněte. Odměnou vám bude štíhlé tělo a příval energie.

Co ještě si v Kondici přečtete:

Mýtus o bodu G je naprostá blbost a klitoris je mnohem větší orgán, než si myslíte, říká v rozhovoru sexuolog Zlatko Pastor.

V pracovní době vymýšlíte, co s dětmi po škole, a ve volném čase si dokola přehráváte nedodělané pracovní povinnosti? Zlepšete soustředěnost pomocí našich tipů a žijte spokojenější život.

Buďte lagom! Minimalismus došel i do kosmetiky. Inspirujte se beauty rituály severských krásek.

Manuál pro hustou lesklou hřívu. Proč je in růžová? A kam se posunula přírodní péče?

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.