Chcete na sobě máknout? Seznamte se s Jillian Michaels!

Chcete na sobě máknout? Seznamte se s Jillian Michaels!

Osobní trenérku Jillian Michaels zřejmě nemusíme většině z vás představovat. Ona je zkrátka aktuálně hvězdou a milióny lidí na celém světě ji zbožňují.

A to i přesto, že na ně řve, že se posmívá jejich nářkům, že po nich chce na první pohled nemožné a je úplně jedno, že to vše dělá prostřednictvím DVD. Sama dokonce o jednom ze svých programů řekla: “Třicet dní mě budete nenávidět, ale třicátý první, mě budete milovat.”

Jillian Michaels se totiž proslavila díky svým DVD, která jsou plná úžasných tréninků. V současnosti vydala asi 15 video programů. Na své si u ní přijde opravdu každý. Cvičit s ní začínají opravdu obézní, pro které je téměř jakýkoliv pohyb náročný, cvičí s ní maminky po porodu, muži jakéhokoliv věku, dospívající mládež i starší ročníky. Zkrátka v jejich lekcích si tu svou najde opravdu každý.

Jillian Michaels se narodila 18. února 1974 v Los Angeles, měří 159 cm a váží 53 kg. Coby trenérka už působí nějakých dvacet let a je majitelkou několika uznávaných certifikátů. Její sláva již pronikla i do médií, respektive do televize. Mohli a můžete ji vidět v show “The Biggest Loser” a “Losing It With Jillian”.

A jistě by vás mohlo zajímat, že Jillian svou postavu opravdu nemá zadarmo. V době dospívání ji velmi zasáhl rozvod rodičů. Stres, který to v ní vyvolalo, se snažila zahnat jídlem a projedla se při své výšce k “pěkným” téměř 80 kilogramům. Samozřejmě posměšky okolí na sebe nenechaly dlouho čekat. To ale naštěstí mladou dívku nezničilo. Rozhodla se, že všem ukáže a vrhla se na bojová umění, jejichž prvky do svých programů dnes velmi ráda zařazuje.

Jillian Michaels vydává pravidelně také knihy, ve kterých se zaměřuje na stravování a motivaci.

Zajímavosti

Vloni se během několika dnů stala dvojnásobnou matkou – její přítelkyně porodila chlapečka a do rodiny přibyla také holčička, kterou se Jillian snažila dlouho adoptovat.

Velkým koníčkem jsou motorky. Vlastní jich několik, mimo jiné i model, který žádná jiná žena nevlastní.

Sama cvičí třikrát až čtyřikrát týdně a tvrdí, že při správné intenzitě a při správném stravování to bohatě stačí.

Lucie Fumfálková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.