Tip na velikonoční lyžování: Užijte si první jarní sluníčko v Alpách

Tip na velikonoční lyžování: Užijte si první jarní sluníčko v Alpách

Ještě jste tento rok nebyli na horách a láká vás si užít dlouhé svahy a zakrojit pár pořádných oblouků? Máme pro vás typ kam vrazit a užít si ještě pořádně sněhu a opálit si s nadcházejícím jarem nosy na Alpském sluníčku!

Podívejte se na 5 tipů proč se vydat do Kitzbühühelských Alp:

  1. JE TO CO BY KAMENEM DOHODIL!

Pokud se budete vydávat autem z České republiky, bude se váš čas cesty pohybovat mezi 5-6 hodinami, což není nijak závratné. Cesta je pohodlná a po překročení hranic lemovaná nádhernými výhledy. Vaše trasa povede do oblasti Brixental, zde najdete tři městečka Brixen, Kirchberg a Westendorf ve kterých jistě najdete to pravé ubytování podle vašich možností a představ. Okolo se rozprostírají dvě lyžařská střediska a nespočet možností k zimním aktivitám.

  1. PODMÍNKY PRO NEJMENŠÍ I PRO NÁROČNÉ!

Ať už se budete chystat s dětmi, s kamarády nebo jen tak sami Kitzbühelské Alpy mají podmínky pro všechny. Jednotlivé lyžařské areály nabízejí podmínky jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé jezdce. Vzhledem k tomu, že se budete nacházet přímo v srdci Tyrolska, není problém vyrazit, kam se vám zachce.

  1. ŽE NEJSTE NA LYŽE? NEVADÍ!

To, že zde najdete 499km sjezdovek a 144 lanovek a vleků sice z oblasti dělá jedno z nejlepších lyžařských středisek, ale zároveň si zde na své přijdou běžkaři, skialpinisti, ale také milovníci lezení. Pokud máte ratolesti, věříme, že jakmile je přivedete do alpské iglú vesničky ALPENIGLU®, budete si moci sednout s výborným místním pivem a relaxovat na sluníčku, protože toho je tady i skrze zimně-jarní sezónu dostatek.

  1. OD DOVOLENÉ ZA PÁR KORUN AŽ PO LUXUS!

Malebné apartmány, hotely s welness nebo spartánské přespání? Záleží na vás co si budete chtít vybrat a kde se budete cítit spokojeně. Stačí zabrousit na stránky https://www.kitzbueheler-alpen.com/cz/brixental/unterkuenfte/suchen-buchen.html a vybrat si z množství místních ubytování a strávit tak Velikonoce v příjemném prostředí, kde se nebudete muset o nic starat.

  1. JEDEN SKIPAS VLÁDNE VŠEM!

A to nejlepší závěrem, skipas, “Kitzbüheler Alpen AllStarCard” má výhodu, že s ním můžete lyžovat ve 23 dalších lyžařských střediscích v Tyrolsku a Salzbursku a nabízí tak skoro 1000km sjezdovek. Věříme, že to asi za jedny Velikonoce nestihnete, ale mít tu možnost, je skvělé, že?

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.