Vychází únorová Kondice!

Vychází únorová Kondice!

Ještě než jaro zaklepe na dveře, sbalte lyže a vyrazte na hory. Máme pro vás tipy na nejlepší lyžařské regiony v Evropě. Naše Výzva vás připraví na běžkařský závod. A od Seveřanů jsme okoukali, co si dát v chladných dnech na talíř, abyste se zahřáli, vyživili a zhubli. Nová Kondice vychází už 25. 1. 2018!

Žitný chleba, losos, smetana a kopr… Severská kuchyně v sobě ukrývá moudro dlouhověkosti a krásy, které v našem středoevropském regionu využijeme právě teď. Náš sedmidenní jídelníček vám pomůže shodit novoroční kila navíc, přinášíme inspiraci na zdravé suroviny a recepty z nich.

Ať už fandíte běžkám, snowboardu nebo sjezdovkám, využijte toho dokud je sněhu dost. Redaktorka Evy Fryšarová se v naší Výzvě tentokrát připravuje na běžkařský závod. Spolu s trenérem vám poradí, na co je třeba se zaměřit a co nepodcenit, než si stoupnete na start. Luxus horských chat, výhledy na horské masívy a nekonečně dlouhé sjezdovky na vás čekají rakouských lyžařských regionech. Kam letos vyrazit, abyste si sjezdování opravdu užili?

Kosmetické trendy roku 2018, které nesmíte minout. Pofrčí fialová na rtech i na vlasech a niche parfémy. Do jejich tajů vás v rozhovoru zasvětí parfumérka z Kosmetických delikates v Praze. Už nebudete chtít jiné.

VŠICHNI FANOUŠCI JÓGY – POZOR! Jako dárek k předplatnému vám nabízíme přístup k celému archivu online lekcí jógy na půl roku! Cvičit jógu tak můžete z pohodlí domova kdykoliv se vám zachce.

Co ještě si v Kondici přečtete:

Čím vylepšit váš sportovní profil na Instagramu. Rady sportovních celebrit i profíků v oboru.

Nekojím, no a? Jak se ubránit laktačnímu teroru.

Preventivní prohlídky, na které máte nárok. Naplánujte si je už teď.

Srí Lanka – ráj pro děti i dospělé. Naplánujte rodinnou dovolenou, aby bavila vás i vaše děti.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.