Soutěž: Rozdáváme funkční prádlo

Soutěž: Rozdáváme funkční prádlo

Univerzální funkční prádlo vhodné pro všechny aktivity neexistuje. Každý sport je specifický. Také každá řada funkčního prádla Craft má jiné vlastnosti a parametry.

Vyhrajte to pravé funkční triko pro vás, můžete si vybrat mezi třemi tričky, některé jsou na extrémní sport, další pro mírné aktivity!

Triko CRAFT Warm Intensity

Dámské funkční triko určené pro aktivity s nízkou intenzitou pohybu v chladných podmínkách, ideální například pro sjezdové lyžování. Stojí1490 Kč. Má ploché švy, raglánové rukávy, bezešvé torzo pro extra komfort. Je dostupné v černé a červené barvě.

Triko CRAFT Active Intensity Z

Dámský vysoce funkční polorolák, dostupný v černé nebo v červené barvě, s optimální mírou zateplení, které ocení opravdové sportovkyně v období od podzimu do jara. Stojí 1190 Kč. Potěší vás příjemná a pružná pletenina s rozdílnou strukturou a bezešvými přechody, zip ukončený do ochrany brady vůči oděru, bezešvé torzo, ploché švy nebo třeba spodní díl ukončený do manžety.

Triko CRAFT Active Extreme 2.0

Dámské funkční technickypropracované triko s dlouhým rukávem určené pro aktivity v mírně chladných podmínkách za 1290 Kč. Je vyrobené z exkluzivního materiálu pro jedinečné spojení maximálního komfortu, unikátní prodyšnosti, chladivého efektu, rychlého transportu potu a schnoucích vlastností. Má stojáček u krku.

Jaké se vám líbí? Vyberte si! Každou 10. správnou odpověď odměníme jednou z cen (do vyčerpání zásob). Hrajeme celkem o 9 cen.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Které funkční prádlo získalo prestižní ocenění ISPO Gold Winner?

Nápovědu hledejte v sekci funkčního prádla Craft na www.craft.cz.

Odpověď pošlete do 10. 12. 2017 na soutez@kondice.cz, do předmětu napište Craft.

Kondice

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!