3 důvody, proč si vybrat dovolenou na příští rok už nyní

3 důvody, proč si vybrat dovolenou na příští rok už nyní

Komerční sdělení - Ačkoli brzy začne zima a blíží se Vánoce, je dobré začít myslet i trochu více dopředu, a to na dovolenou na příští rok. Proč? Čím dřív si dovolenou objednáte, tím lepší podmínky a výběr můžete očekávat. Navíc si ušetříte spoustu nervů a stresu při zařizování na poslední chvíli. Jaké jsou výhody objednání zájezdu firstminute?

Akční ceny a slevové nabídky

Ano, cena je často u dovolené rozhodující. Pokud si objednáte zájezd již nyní, cena zájezdu bude mnohem nižší než později (ušetřit můžete až 30 % z ceny zájezdu). Navíc někdy stačí zaplatit jen zálohu (u některých zájezdů stačí 1500 Kč za osobu!) s tím, že zbývající cenu zájezdu doplatíte později.Výdaje se vám rozloží do většího časového období a nezatížíte tolik rodinný rozpočet. Získáte také různé výhody, jako je parkování na letišti nebo cestovní pojištění zdarma.

Ta nejkrásnější místa pro vás

Dovolená na oblíbených místech a ty nejlepší pokoje v hotelích a penzionech se každoročně velmi rychle obsadí. Pokud si objednáte zájezd mezi prvními, budete mít šanci ulovit prostornější slunečné apartmány, pokoje s výhledem na moře nebo místa kousíček od pláže.

Podívejte se na nabídku first minute zájezdů do Řecka, na Kypr a jiné destinace. Nabízíme jen osobně prověřená ubytování a spoustu výhod!

Dovolená bez stresu

V práci si zarezervujete dovolenou v dostatečném předstihu a nebudete mít problém si kolem daného termínu naplánovat jiné akce. Last minute zájezdy nabízí také výhodné ceny, ale vyžadují velkou flexibilitu. Pokud chcete trávit dovolenou s dětmi, může být last minute příliš náročný a stresující – musíte si naplánovat dovolenou v práci, zajistit zalévání kytek, sbalit se, vyměnit peníze, dokoupit výbavu dětem, zajistit očkování atd. S dovolenou firstminute budete mít na vše dostatek času.V průběhu roku se navíc můžete těšit, zkoumat místo, kam pojedete, a zahřívat se při dlouhých zimních večerech při představě dovolené pod horkým jižním sluncem.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.