Speciál Kondice ZDRAVÝ PES: Manuál pro spokojeného pána i psa

Speciál Kondice ZDRAVÝ PES: Manuál pro spokojeného pána i psa

Pes je nejlepší přítel člověka. Jak si ale vybrat toho správného? Odpovědi na všechno, co vás stran výběru nového domácího mazlíčka i péče o něj zajímá, najdete v novém speciálu Kondice Zdravý pes. Na jeho přípravě jsme spolupracovali nejen se špičkovými psími trenéry a veterináři, ale i s odborníky na psí duši.

Pomůžeme vám nejen ujasnit si, jaké plemeno k vám bude nejlépe pasovat, ale připravíme vás i na první dny, které vás s novým členem rodiny čekají. Poradíme s nákupem hraček, pelíšku i s výběrem té správné stravy. Dozvíte se také, jak si najít dobrého veterináře, nebo kdy by vás mělo chování vašeho psa přimět k jeho návštěvě.

Krom toho jsme pro vás spolu s psími trenéry připravili manuál, který vám krok za krokem ukáže, jak psa naučit základní povely. Také zjistíte, jak zabránit nežádoucímu chování, ať už jde o věčné loudění u stolu, agresivní výpady vůči okolí nebo třeba o vytí a štěkání, kterými váš pes ztrpčuje život sousedům.

A pokud vás zajímá, do jakých aktivit se s novým mazlíčkem vrhnout, aby vybil přebytečnou energii, připravili jsme pro vás tipy přesně na míru. Každý pes i jeho pán je sice jiný, po harmonickém vztahu ale touží všichni. Náš speciál vám pomůže vykročit správným směrem.

Speciál koupíte od 27. října v e-shopu Kondice nebo knižním e-shopu internetového knihkupectví Kosmas (www.kosmas.cz). Cena 199 Kč.

 

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.