Právě vychází listopadová Kondice

Právě vychází listopadová Kondice

I když slunečních paprsků ubývá, právě teď je důležité zůstat v pohybu. Tentokrát vám přinášíme finančně nenáročné aktivity, které vás udrží na podzim v kondici a vy tak můžete šetřit na Vánoce. Těšit se můžete také na osvědčené způsoby posílení imunity – spánek, otužování a homeopatika.

Sportujte s námi skoro zadarmo! V naší Výzvě jsme tentokrát sestavili manuál, jak si dát do těla s minimálními náklady. Vyzkoušeli fitness aplikace a vybrali ty nejlepší. Udržet se v kondici na podzim pomohou také domácí programy, knihy, kouči v mobilu i náš tréninkový plán.

Pro ty, kdo neradi běhají, máme dobrou radu: Nenuťte se do běhu. Třeba nejste ten správný typ. Jste na běh příliš těžcí, nebaví vás… To všechno jsou pádné důvody, proč neběhat. Nabízíme outdoorové i indoorové alternativy běhu.

S příchodem podzimu také (stejně jako lékaři) doporučujeme otužování. Nemusíte přitom hned skákat do ledové vody, způsobů, jak se přirozeně otužovat a zvýšit tak svoji imunitu, je celá řada. Samozřejmostí jsou procházky venku, nepřetápění bytu, ale svou práci udělají i třeba koupele jen po kolena.

Pro ty, na koho už sychravé počasí doléhá nemocí, doporučujeme homeopatika. Poradíme, jaká zaberou na první příznaky, máte-li teplotu. Ale třeba i ta na padání vlasů nebo podzimní splíny.

Co ještě si v Kondici přečtete:

S rýmou do školky. Ne. Nebo snad ano? Víte, kdy poslat nemocné dítě do školky a kdy už raději do postele?

Ty nejúčinnější anti-age potraviny pro vaši krásu. Máte je doma? Řepa, slunečnicová semínka, zelí, vlašské ořechy…

Tajná přísada, která vám dodá energii i krásu – spánek. „Začněte se do postele chystat už po ránu,“ radí spánkoví odborníci.

Když vás partner nechce představit své bývalé ženě, se kterou se ještě nerozvedl, rodičům ani svým dětem. Jak nebýt schovávaná?

O smrti bloguje, píše o ní knihy. „Smrt jsem dokázala přetavit v dárek,“ říká vdova se třemi dětmi Veronika Hurdová.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.