Jak vyzrát na podzimní či jarní únavu?

Jak vyzrát na podzimní či jarní únavu?

Komerční sdělení - S podzimem přichází chladné a deštivé dny, ubývá slunečních paprsků a my začínáme být čím dál více unavení. Hledáte cestu, jak se vymanit z únavy a tento čas si zpříjemnit? Jednou z cest na strávení pěkných okamžiků, i v období upršeného a unaveného podzimu, je čaj. Šálek kvalitního a chutného čaje, který umožní zapomenout na škaredé počasí, probudí ormanismus z únavy a odhalí poznání chutí a vůní.

Řada AtrAktiv tea  určených nejen pro aktivní ženy, je složená ze 3 čajů, které vás provází celým dnem.

Ráno se nastartujete směsí černého čaje, maté, citronely a schizandry s názvem Ranní Energie. Odpoledne Očistná síla v kombinaci zeleného a černého čaje, kopřivy a dalších bylin, pomůže vašemu unavenému tělu znovu objevit vnitřní sílu. Skvěle se hodí do období podzimu a jara, když se cítíte unavení a vyčerpaní.

Harmonický šálek čaje Blahodárné Uvolnění, plný květinových a ovocných tónů s vůní levandule, je jako stvořený pro chvíle pohody. Tento čaj oceníte hlavně večer po náročeném dni.

Čaje jsou vyráběny českou společnosti Biogena CB spol. s r.o.  v Českých Budějovicích, kde dbají na kvalitu surovin i procesů. To dokazuje nejen opakovaně obhájený certifikát IFS, ale ocenění Klasa a Vím, co jím.  Čaje Biogena se vyznačují nejen výbornými čaji, ale také osobitým designem, za který byla udělena ocenění „Obal roku“ a Design touch“.

A pokud jste unavení i z myšlenek na vánoční dárky, luxusní, ručně skládané, maxi kolekce čajů jsou krásným dárkem, který nejen potěší, ale i zahřeje.

Čajové potěšení i vánoční kazety naleznete na www.biogena.cz.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.