Chraňte váš úsměv přirozeně

Chraňte váš úsměv přirozeně

Komerční sdělení - Náš životní styl má obrovský dopad na fungování celého těla. Ovlivňuje tím například i zubní mikroflóru, která se během našeho života mění. Právě proto je dodržování zubní hygieny důležitou součástí každého z nás. Jakmile se v ústní dutině stav mikroflóry změní, můžou nastat problémy ve formě kazů či celkového oslabení těla.

Na naší ústní mikroflóru útočí stres, kouření, různé typy potravin a nápojů, ale i pokročilý věk, nebo těhotenství. Tyto všechny okolnosti nemusí mít nakonec pouze špatný vliv na naše ústa, ale i na celkové zdraví našeho těla. Vše začíná u správné a důkladné hygieny, která nám poté zaručí zdravou ústní dutinu i její mikroflóru.

Pokud chcete pečlivě chránit vaší ústní dutinu, Zendium pomáhá přirozeně udržovat zubní mikroflóru. Obsahuje proteiny a enzymy, které se přirozeně nachází i v našich slinách. Ty vytváří zdravou a vyváženou ústní mikroflóru. Zendium neobsahuje žádné parabeny, triclosan, ani pěnicí složku SLS, která působí dráždivě.

Studie prokázaly, že Zendium snižuje tvorbu zubního plaku *, a po dobu 12ti hodin zajišťuje svěžejší dech**.  U 83 % účastníků výzkumu se potvrdilo zlepšení stavu dásní*.

Proto je Zendium vhodné pro všechny, kteří upřednostňují přirozenou*** ochranu ústní dutiny. Zendium pasta spolu se Zendium ústní vodou vám i vaší ústní dutině dopřeje ochranu před nepříjemnými problémy, které jsou spojené s narušením ústní mikroflóry.

*Klinická studie podrážděnosti dásní, 133 zúčastněných uživatelů Zendium, UK 2017.
**In vivo studie na 93 lidech, po dobu 4 týdnu při pravidelném používání, UK 2017.
***Obsahuje přirozené enzymy a proteiny, které se nacházejí v ústní dutině.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.