Nejlepší laserová epilace v Praze? Najdete ji na Brandeis Clinic

Nejlepší laserová epilace v Praze? Najdete ji na Brandeis Clinic

Nejlepší epilační laser může být jen jeden a v České republice je jím Vectus od společnosti Palomar. Tento laser používá, jako jediná v České republice, klinika laserové a korektivní dermatologie Brandeis Clinic. Pokud se tedy chcete rychle a účinně zbavit chloupků, měly by Vaše kroky směřovat právě na Brandeis Clinic.

Epilace laserem Vectus není jen účinná, ale také rychlá a bezbolestná. Díky velké ošetřující hlavici (23 mm x 38 mm), Vectus zvládne ošetřit celá záda během 5 minut. Intenzitu laseru určuje na základě množství melaninu technologie Skin Tell. Proto je epilace laserem Vectus bezpečná! Zároveň, ošetřující plocha laseru má 0 °C, tj. během zákroku není nutné podávat chladicí gely či anestetika.

Mnoho klinik laserové dermatologie nazývá své zařízení tím „nejlepším“, v případě laseru Palomar jsou však tato tvrzení založena na klinických studiích!

Video – epilace Laserem Vectus

Kde všude Vás Vectus zbaví chloupků?

Prakticky na celém těle, tj. podpaží, stehna, lýtka, celé dolní končetiny, záda, třísla, předloktí, podbřišek, okolí bradavek, vousy, brada, podbradek, mezi obočím, na hřebu rukou a intimních partiích.

Zároveň, laser Vectus má velmi dobré výsledky i u světlých chloupků, a to již po 5 ošetřeních. Pokud bychom měli zůstat u čísel, naprostá většina pacientů Brandeis Clinic se zbavila chloupků trvale již po 5 ošetřeních, laserovou epilaci na této klinice podstoupilo více než 2000 pacientů, 9 z 10 z nich přichází na doporučení a 60 % z nich po špatné zkušenosti na některé z konkurenčních klinik.

Ukázky před a po ošetření laserem Vectus

Záda – výsledek po 3 ošetření

 

 

Břicho – výsledek po 3 ošetřeních

Vousy – výsledek po 3 ošetřeních

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži

Zaujala Vás myšlenka dokonale a trvale hladké pokožky? V tom případě si co nejdříve domluvte konzultaci na Brandeis Clinic prostřednictvím formuláře uvedeného na této stránce.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.