Lehké, jednoduché, barevné. Švýcarský Wenger představil hodinky pro aktivní ženy

Lehké, jednoduché, barevné. Švýcarský Wenger představil hodinky pro aktivní ženy

Sportovní hodinky nejsou jen doménou sportovců, ale také vyznavačů aktivního životního stylu. Vědět, že se na své hodinky můžete spolehnout v jakýchkoliv podmínkách, znamená o jednu starost méně, ať už zrovna trávíte víkend sportem nebo dobíháte autobus na cestě do práce. A když dobře vypadají, rovnou zastanou i roli stylového doplňku.

Sportovní hodinky mají nejčastěji podobu sporttesteru se spoustou funkcí nebo bytelného plastového pouzdra, doplněného neméně masivním řemínkem. Po jakých hodinkách ale sáhnout, když hledáte hodinky na sport i běžné nošení a nepotřebujete hlídat sportovní výkony? Švýcarská značka Wenger letos přišla s řadou Avenue, ve které dokazuje, že i dámské sportovní hodinky mohou vypadat nenápadně.

Švýcarská tradice pokračuje

Pokud je vám název značky Wenger povědomý, není to náhoda. Než začala s výrobou hodinek, proslavila se výrobou švýcarských kapesních nožů. Ano, těch malých červených, s bytelnou konstrukcí, jednoduchým designem a velikostí tak akorát do kapsy, které měly kromě ostré čepele i další funkce, jako třeba otvírák konzerv, šroubovák nebo pilníček. Zkrátka funkčnost na prvním místě.

Stejnou filozofií se Wenger řídí i u hodinek. Na první pohled jednoduchý a funkční design, na pohled druhý ušlechtilá švýcarská nerezová ocel s odolným sklíčkem proti nárazům a poškrábání a vodotěsností, která ustojí i plavání v bazénu. V podání řady Avenue však v decentním městském provedení, velikosti tak akorát na dámskou ruku a hned několika barvách.

Hodinky, o které se nemusíte bát

I ten nejklidnější víkend může být pro hodinky plný nástrah. Pády, nárazy, otřesy při běhu. Výhoda švýcarské produkce ale nespočívá jen v dlouhé historii a vysoké úrovni zpracování. Samozřejmostí je i vyšší míra odolnosti, než s jakou se setkáte při nákupu běžných módních hodinek. Šance, že o hodinky přijdete při pádu na dlaždičky, je tak zas o něco menší.

Vedle odolného pouzdra propůjčuje řadě Avenue možnost využití při nejrůznějších sportech rychleschnoucí a snadno udržovatelný silikonový řemínek. Další praktickou funkcí je pak luminiscenční vrstva na ručičkách a indexech ciferníku, díky níž neztratíte pojem o čase ani v noci a stejně tak snadno najdete ve tmě odložené hodinky.

Vybarvěte se

Černá a bílá se sice hodí ke všemu, ale taky můžou rychle omrzet. Proto řada Avenue sází na víc než jen osvědčené barevné kombinace. Oživit svůj outfit můžete hned několika odstíny modré nebo červenou. Nenápadný design zahalený do krásných sytých barev zpestří každý den a díky proslulé švýcarské přesnosti vás hravě zachrání od nejednoho pozdního příchodu.

Řada dámských hodinek Wenger Avenue je k dostání u autorizovaného prodejce a specialisty Helveti za cenu 3 490 Kč spolu s pojištěním hodinek proti poškození a krádeži na 1 rok zdarma.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.