Zářijová Kondice právě vychází!

Zářijová Kondice právě vychází!

Děti se vrací do školy a my zpět ke svému režimu. Možná si ale ještě budete chtít prodloužit letní jízdu, začtěte se do zářijové Kondice. Najdete v ní nejen tipy, jak si užít babí léto.

Popadněte hole a rozeběhněte se. Ano čtete správně. Běhat s holemi je teď hit. Nordicrunning je efektivní způsob, jak rychle zhubnout a zvýšit kondičku. Stačí vyměnit jeden běh týdně za hůlky, a budete koukat. S propagátorem nordicrunning bývalým atletem Milanem Kůtkem jsme pro vás připravili základy techniky běhu s hůlkami, včetně posilovacích cviků a protažení.

Než pošlete svoje dítě do školy či školky, přečtěte si, jak jim i sobě ulevit od stresu z prvních školních dní – šetrně pomocí homeopatik. Víme, s jakými sporty začít u těch nejmenších dvou – až pětiletých – odrážedlo, cirkus, gymnastika, dětská jóga… budete se divit! A pedagožka Eva Opravilová vám v rozhovoru vysvětlí, proč je dobré nechat občas děti jen tak se flákat.

Co ještě si v Kondici přečtete:

Vydali jsme se na rande se zpěvákem a trenérem Jakubem Bínou. Módní inspirace na sexy sportovní outfit pro oba!

Na bolestivou ženskou endometriózu pomáhá sport. Dobré výsledky má třeba jóga.

Zacvičte si proto s námi klidovou sestavu Jin jógy – slaďte dech s tlukotem vašeho srdce a nechte poslední teplé dny plynout. 

Zamaskujte únavu po probdělé noci. Máme pro vás kosmetické strategie, které zabírají. 

Chronickou zánětlivou reakci porazíte správným jídlem. Poradíme, co na talíř.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.