Oživte na dovolené svůj sexuální život

Oživte na dovolené svůj sexuální život

V létě stoupá chuť na milování, a to i u těch, kteří jsou s partnerem roky. Tak si tuhle dobu užijte, a pokud máte pocit, že vás se to netýká, zkuste to změnit. Přinášíme několik rad, které jsme pro vás sestavili. Příjemnou zábavu!

Neřešte, jak vypadáte

Jakmile vyrazíte na dovolenou, už neřešte, že jste nezhubla tolik, kolik jste plánovala, a podobně. Stejně už s tím nic nenaděláte, jen vám to bude kazit náladu. Základem úspěchu u opačného pohlaví je beztak sebedůvěra, na tu muži reagují daleko vstřícněji než na dokonalý vzhled.

Připlaťte si za více místa

Jedete na dovolenou s potomky? Pak vězte, že oddělené spaní dětí je lepší než výhled na moře. Proto si spíše než za pokoj s balkonem připlaťte za zvláštní pokoj na spaní pro děti. U hotelu už to možná změnit nepůjde, ale u soukromých apartmánů, které teprve vybíráte, ano.

Milovat se můžete i ve stanu

Sex pod stanem? Klidně, ale mějte na mysli několik pravidel: musíte být zticha, na lechtivé řeči a hlasité vzdechy zapomeňte. Počítejte s tím, že vás může někdo vyrušit. Nicméně zkušení tvrdí, že milování ve stanu je možné i tehdy, pokud jde o stan rodinný, a dokonce s dětmi. Pokud jim posvítíte do obličeje baterkou a neprobudí se, spí dostatečně tvrdě.

Myslete na prochladnutí

Vypadá to jako detail, ale z mokrých plavek se převlékněte hned, jak to půjde. Jinak si zahráváte s prochladnutím anebo zánětem. Tak jako tak, mějte po ruce canesten nebo podobnou mast, která tlumí příznaky podráždění i plísňové infekce.

Využijte dětských klubů!

Jakkoli své děti milujete, bez výčitek je svěřte hlídacím koutkům a zamiřte občas rovnou do ložnice. Možná jste chtěla volnou chvíli využít spíše na opalování nebo čtení, ale překonejte tuhle lenost, vašemu milostnému životu to jenom prospěje. A když budete mít jistotu, že vás děti nevyruší, tím lépe.

Nezapomeňte na předehru

Během roku ji možná zanedbáváte, protože jste unavení nebo nemáte čas, možná také spěcháte kvůli dětem. Ale pokud už jste je udali do dětského koutku, věnujte se před vlastním sexem pořádnému mazlení, líbejte se po celém těle, zkrátka vychutnávejte si jeden druhého. Možná vám přijde vhod i společná sprcha.

Mluvte spolu

Po jedné dvou sklenkách vína během letního večera v cizím prostředí možná najdete odvahu svěřit se se svými sexuálními fantaziemi. Využijte tuhle příležitost a zkuste spolu v klidu mluvit o tom, co se vám a partnerovi líbí. Půjde to určitě lépe než doma. Hledejte nové polohy pro milování, nebojte se experimentovat, samozřejmě tak, abyste si to užili oba.

Jezte a pijte, ale nepřežeňte to

Dovolená je často synonymem pro bohaté večeře a hojnost pití, ale pokud se ještě chcete večer věnovat sexu, jezte a pijte s mírou, protože jinak se vám bude chtít spát a s plným břichem se navíc nikdo moc sexy necítí.

Radka Wallerová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.