Nejslavnější trenérky prozradily 5 vychytávek pro rychlejší hubnutí

Nejslavnější trenérky prozradily 5 vychytávek pro rychlejší hubnutí

Potřebujete shodit do nových džínů na jaro? Zkuste to s triky trenérek Jennifer Aniston či Kate Beckinsale.

Samotné rady na přebytečná kila nezaberou, tak snadné to bohužel není. Ale hubnutí příjemně usnadní a urychlí. Navíc vás budou stát minimimum energie, takže proč to nezkusit?!

Jackie Warner: 3 litry vody s citrónem denně

Sklenice vody s citronovou šťávou po ránu vám dodá vitamín C a pomůže při odplavování škodlivých toxinů z těla. To je známá věc. Ale co takové tři litry vypité během celého dne? „Nastartujete tím metabolismus, který se zrychlí až o 33 %,” tvrdí Jackie Warnerová. „Za den tak pouhým pitím spálíte 100 kilokalorií!”

Mandy Ingber: Salát každý den

Když chtějí Jennifer Anistonová či Brooke Shieldsová shodit nějaké to kilo, Mandy Ingberová jim mimo jiné radí, aby nahradily běžný oběd pořádnou porcí salátu: „Pokud chcete jíst maso, přidejte ho do něj. K tomu avokádo, oříšky a nejrůznější druhy zeleniny, které salátu dodají barvu.”

Jari Love: Lněná semínka a psyllium

Podle známé fitness trenérky jde o ideální kombinaci pro zdraví a štíhlou postavu. Lněná semínka tělu dodají antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, psyllium zase vlákninu, která zasytí. „Smíchejte je dohromady a uchovávejte v ledničce v sáčku se zipem,” radí. Polévkovou lžíci směsi pak doporučuje přidávat do proteinových nápojů. Pokud je nepijete, pak třeba do jogurtu.

Kristin McGee: Ořechy do kabelky

Když ji během dne přepadne nepřekonatelný hlad, nevběhne do prvního pekařství pro máslový croissant, ale sáhne do kabelky, kde má balení ořechů. Takovým zdravým zobáním si Kristin McGee udrží hladinu cukru v krvi a vyhne se pojídání prázdných kalorií. „Studie prokázaly, že lidé, kteří jedí ořechy, váží méně. Ideální oříšková porce vypadá takto: 22 mandlí, 15 kešu nebo 8 vlašských ořechů,” tvrdí slavná trenérka pilatesu.

Tracy Anderson: Střídejte cvičení

Pokud jste nadšení z toho, že jste si konečně našli tu svou lekci walkingu, zklameme vás. Tracy Andersonová by vás totiž už po 10 lekcích hnala do něčeho jiného, nového. Častá změna pohybu je podle ní jeden z hlavních klíčů ke krásné postavě. Nenechat svaly zvyknout si na určitou zátěž, v tom je tajemství úspěchu.

Tereza Kohnová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.