Vyšla srpnová Kondice!

Vyšla srpnová Kondice!

Teplé dny přejí pohybu venku. Ze svého tréninkového plánu nemusíte slevit ani o dovolené. Pomůžeme vám připravit se na váš první běžecký závod a vyzkoušeli jsmežhavý hit sezony – paddleboard.

Trenérka crossfitu Lucie Gregorová pro vás připravila dobré tipy, jak nevypadnout z kondice ani o prázdninách. Její rychlou a efektivní sestavu můžete cvičit, ať jste kdekoliv: na parkovišti, na pláži nebo v kempu. Dobrým pomocníkem je i posilovací guma. Sbalíte ji do kapsy, naše cviky s ní vás budou bavit.

Už jste je viděli? Ženy a muže na přehradách i řekách balancující na prknech s jedním pádlem. Při paddleboardingu si užijete legraci a jen tak mimochodem posílíte celé tělo. Hit letošního léta poprvé vyzkoušela naše redaktorka Eva Fryšarová na Jizeře.

Pro váhavé běžkyně a věčné začátečnice máme výzvu: pojďte s námi uběhnout 5kilometrový závod adidas Běh pro ženy. Připravte se podle našeho tréninkového plánu za 5 týdnů a soutěžte s námi o registraci na běh!

Co ještě si v Kondici přečtete:

Kůže si v letních dnech žádá zvýšenou péči – poradíme, jak ji ošetřit po venkovním koupání i čím se mazat po opalovaní.

Aknózní pleť a opalovací krém? Bojíte se pupínků? Máme pro vás tipy, které fungují.

Potratová pilulka vs. chirurgický zákrok: Už tři roky mají české ženy, které se rozhodly pro potrat, na výběr. Proč dávají přednost chirurgickém zákroku?

Test dezinfekcí: Jakou použít na drobná zranění, jakou na hluboké rány a jakou na popáleniny.

„Bolesti hlavy u dětí nepodceňujte,“ varuje neuroložka Zuzana Libá specializující se na autoimunitní onemocnění nervové soustavy u dětí.

Jsme partneři, vychováváme dítě, jen prostě žijeme odděleně. Upřímná zpověď jaké to je v rodině, kde partneři žijí odděleně?

KON08_001_SAMOSTATNE

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.