Letní znovuzrození na Vysočině

Letní znovuzrození na Vysočině

Ticho uprostřed lesů, voda ze studánky, pronikavě čistý vzduch... Necelé dvě hodiny od Prahy najdete oázu klidu, místo diskrétně ukryté v hlubokých lesích, kde za pár dnů obnovíte síly a načerpáte energie více než na dovolené u moře. A přitom sobě i planetě ušetříte tisícikilometrové přesuny.

Jízdárna umožňuje pozorovat okolní nedotčenou přírodu také ze sedla nebo z kočáru taženého koňmi. Kamenný kruh druidů, novodobá replika megalitické stavby, zase vyzývá k meditaci a pomáhá v duchovním vývoji. Více informací a rezervace pobytu na www.katerinaresort.cz

Prostřednictvím pobytových balíčků se můžete zaměřit na to, co vás baví nebo na to, v čem máte chuť se rozvíjet.

  • načerpat síly – Letní wellness týden
  • holisticky se ozdravit – pobyty s Ajurvédou proti stresu, Ajurvéda jóga detox (obojí 8, 10 nebo 15 dní), Ajurvédské omlazení (4 nebo 8 dní), Ajurvéda pro zdravá záda (8 dní) a Ajurvéda Panchakarma (detoxikace na 8, 15 nebo 22 dní)
  • jógovat – programy Silent Yoga Retreat (5 nebo 10 dní) a Dny plné jógy (10 dní)
  • shodit kila – Dny štíhlé linie, Štíhlá snadno a lehce a Metabolic Balance (10 dní)

RSK_joga a meditace outdoor_web

RESORT SVATÁ KATEŘINA

Resort Svatá Kateřina, oáza klidu v sepětí lesů Vysočiny mezi Telčí a Pelhřimovem, si za více než deset let působení vybudoval renomé místa, kam se lidé uchylují z uspěchaných všedních dní k odpočinku, relaxaci a ozdravení. Vedle nedotčené přírody a klidu, sportovního vyžití a rozsáhlého wellness se resort dlouhodobě zaměřuje na jógu, tradiční indickou medicínu ajurvédu a detoxikaci.

RSK_jaro_web

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.