Přidejte se k nám: Oslavte léto s Kondicí

Přidejte se k nám: Oslavte léto s Kondicí

Popadněte jógamatky, svoje kamarádky i děti a pojďte s námi do pražské Mrázovky oslavit letní slunovrat. Stejně jako loni vás čeká pohyb, meditace, ohně, občerstvení a hudba. Užijte si první letní večer s Kondicí naplno.

Vstupenky koupíte přímo na místě!

Každoročně 21. června na mnoha místech po celém světě vítají lidé léto. S prvním letním dnem přichází radost a naděje, chladné a tmavé dny zimy (a někdy i jara) jsou pryč a nastává čas tepla a růstu. Sluníčko a teplo nás láká ven a my toužíme trávit co nejvíce chvil venku, v přírodě. Využijte tohoto magického večera a vyrazte ven.

Večer jógy, hudby a ohně

Na stejný den navíc připadá mezinárodní den jógy, a proto i my v Kondici oslavujeme cvičením pod širým nebem. Ale nejen tím. I letos se potkáme na Praze 5 na Letním cvičišti Mrázovka v areálu T. J. Sokol. Čeká nás bohatý odpolední a večerní program. Připraveno je cvičení pro maminky s dětmi, lekce jógy a společná meditace pod vedením zkušené lektorky Zuzany Klingrové, rituální pálení ohňů, společné vybarvování mandaly a třeba i tanec. Chybět nebude ani dobré občerstvení a doprovodné stánky.

joga-Mrazovka-50

Magická noc oslav

Den letního slunovratu je příležitostí k oslavě našich dosažených cílů, uvědomění si vlastních schopností a životní síly. Slunce vystupuje na nejvyšší bod své dráhy a dospívá k vrcholu své síly, kterou přenáší i na nás. Den, kdy je nejdelší den v roce a nejkratší noc, oslavovali naši předci odedávna jako pomyslný sňatek nebe se zemí, mužského a ženského principu. Kouzlo tohoto času popsal Shakespeare ve Snu noci svatojánské, kde během jedné noci způsobí magie a nadpřirozené schopnosti spoustu zmatků. Na Mrázovce budeme mít ve společné meditaci vedené Zuzkou Klingrovou příležitost tyto zmatky v hlavě utřídit.

S čistou hlavou

V meditaci si položíme tyto otázky: Co se nám v uplynulém půlroce povedlo? Co si přejeme zachovat, a co už ve svém životě nechceme? Sepíšeme na papír vše nepotřebné, co si přejeme odložit, a spálíme ho v rituálním ohni. Do slunnější části roku tak vstoupíme s čistou hlavou.

joga-Mrazovka-69

Program

15:30–16:15 cvičení pro maminky s dětmi
16:30–17:30 lekce jógy
18:00–19:15 hlavní lekce se Zuzanou Klingrovou
19:15 – rituální pálení ohňů
Doplňkový program: občerstvení, stánky, vybarvování mandaly, táborák, zpívání

Kdy a kde
21. červen, od 15:30 hod., Letní cvičiště Mrázovka T. J. Sokol I. Smíchov, Mrázovka 1566, Praha 5, Vstup: 200 Kč, ke každému vstupu taška s dárky v hodnotě 500 Kč.

 

Hlavní partner akce Kondice Jóga Slunovrat je  agentura Helas se svým projektem Ocenění českých podnikatelek.

image002

Děkujeme partnerům akce:

logo

image001

image008

image003

Didriksons1913_logo-cmyk

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.