Vychází květnová Kondice!

Vychází květnová Kondice!

Máj je lásky čas a tak i my právě teď připouštíme: „Být single není fajn!“ Ve dvou se to lépe táhne nejen v životě, ale i ve cvičení. Oblečete s námi do jarního sportovního outfitu sebe i svoji drahou polovičku a vyrazte na rozkvetlou louku. Nabízíme inspiraci pro cviky s TRX nebo tak trochu jiný trénink v garáži po vzoru jezdce Dakaru Martina Macíka.

Závěsný posilovací systém TRX nás baví. Nabízí nekonečné možnosti, jak se zavěsit a posílit tělo do plavek ještě před létem. Využíváte jen váhu vlastního těla a zapojuje svaly komplexně. V naší Výzvě vás provedeme základy práce s TRX, nabídneme cvičení pro úplné začátečníky i velmi pokročilé.

Pro ty z vás, kteří se poohlíží po skutečně hardcore cvičení, které dá zabrat i těm největším tvrďákům, jsme vyrazili na trénink do garáže s úspěšným závodníkem rallye Dakar Martinem Macíkem. Čekají vás battleropes, osa, pneumatika nebo farmářská chůze…

A protože věříme, že cvičit se má pro zdraví a dobrý pocit, nikoliv pro efekt, říkáme na rovinu, že six-pack je out. Nabízíme pádné argumenty, proč je ‚pekáč buchet na břiše‘jen svalový přelud fitness fanatiků, nikoliv funkční věc.

Co ještě si v Kondici přečtete:

KON04_001_pasta-226x300Single life je na nic! Jdeme proti trendu ‚spokojených‘ holek, které žijí bez partnera.

„Moje matka je maniodepresivní – a co já?“ Jak k nemocnému přistupovat, kde leží hranice péče, jak je to s dědičností a kde hledat pomoc.

Kosmetické triky, jak úspěšně prodloužit a zvětšit objem vašich řas.

Pevné křivky do plavek: 7 otázek, na které potřebujete znát odpověď, než se vydáte na liposukci.

Na jaře má přednost zelená, a to i na talíři. Recepty, které vás právě teď nejvíce vyživí a pomohou i s jarní očistou.

„Největší nepřátelé zažívání dnešní doby jsou výživové trendy a potravinové doplňky,“ říká v rozhovoru odbornice na ajurvédskou dietetiku.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.