HUBNEME DO DŽÍN: Týdny nadšení a dřiny

HUBNEME DO DŽÍN: Týdny nadšení a dřiny

Vydržet tři týdny na dietě bez jediného hříchu? Jde to. Navíc si úspěch znásobte čtyřmi – tolik je totiž finalistek soutěže Hubneme do džín s Cambridge Weight Plan, které jsme sledovali v prvních týdnech jejich snažení. Pro nás jsou všechny jedničky!

NEJSTATEČNĚJŠÍ

„Dnes přeci začíná nový život,“ radovala se Zuzana, když si poprvé připravovala svůj koktejl. Jenže celý den myslela na to, aby neměla hlad, na oslavě také snědla víc zeleniny, než měla povoleno… Po pár pěkných dnech s nadšením bohužel znovu následovaly další náročné dny: onemocněly děti, navíc už se neprodává mikina, o které sní, přesto si na ni stále odkládá motivační stokorunu za každé kilo dolů. Do toho navíc Zuzka onemocněla sama a kvůli antibiotikům hubne pomaleji, navíc jí to také ovlivnilo chuťové preference a přestaly ji chutnat některé polévky. Posíláme jí extra porci energie a optimismu!

zuzana (3)

Zhubla za 3 týdny 4,4 kg (4,5 kg tuk), pas – 4,3 cm, prsa – 3 cm, boky – 1,8 cm

NEJŠIKOVNĚJŠÍ

Nejnáročnější chvilka programu? Teď se jí Eva už směje: rajskou polévkou v mixéru ohodila celou zeď natolik, že musela malovat. Ale i takový výkon se počítá do spalování kalorií. A Eva nezahalí ani při tom ‚pravém‘ sportování – začala chodit na netradiční lekce fly jógy, zapomněla na to, že existují výtahy, chůzi celkově zapojila do svého denního režimu. „Už od začátku jsem cítila neskutečné odhodlání, sílu a motivaci, z diety mám moc dobré pocity a dávám jí obrovský palec nahoru.“ Přiznává, že měla slzy v očích a cítila neuvěřitelnou radost, když na schůzce s poradkyní před sebou viděla tu horu tuku, kterou už shodila.

eva (1)

Zhubla za 3 týdny 7,4 kg (5,4 kg tuk), pas –13 cm, prsa –4 cm, boky –11 cm

NEJAKČNĚJŠÍ

Denisa má pořád co dělat! Stíhá chodit do práce, školy i na lymfodrenáže, první slunečné víkendy tráví jízdou na koni, předjarní úklid pojímá akčně jako cvičení, po práci plánuje setkání s přáteli ‚na kafe‘. „Prostě si dám jen vodu a kávu bez mléka a cukru, i když si ostatní dají něco k zakousnutí,“ svěřila se. „Celkově jsem zvýšila svůj pitný režim, hlad jsem ještě nepocítila. Dokonce ani chutě se nedostavily, z koktejlů mi zachutnal čokoládový s mátou.“ Po čase zmínila, že na začátku měla trochu strach, aby se zvládla a udržela, ale doposud neměla žádnou krizi a první pozitivní výsledky ji posilují v dalším odhodlání.

denisa

Zhubla za 3 týdny 6,9 kg (4 kg tuk), hrudník – 4,5 cm, pas – 6 cm, boky – 4,3 cm

NEJGURMÁNŠTĚJŠÍ

Z povolených 150 g bílého masa a 200 g zelené nebo bílé zeleniny zvládne Irena vytvářet hotové skvosty. A když se jí náhodou něco nepovede, šikovně to pořeší. Třeba zkoušela brokolicové karbanátky, nasucho opečené na pánvičce, ale když se jí rozpadly, byl z nich nakonec mozeček à la květák. A když je příště zabalila do zelného listu? Rázem z nich byl závitek. Irena svým vařením inspiruje všechny v okolí a dietu si vychutnává, včetně ovesné kaše k snídani. „Hlady rozhodně netrpím, výjimečně jsem unavená a ospalá, což může být i tím, že jsem začala chodit zase do práce a některé dny jsou náročné.“

ireana (3)

Zhubla za 3 týdny 7,3 kg (4 kg tuk), stehna, hrudník i boky – 3 cm

CO NA TO ANIČKA

Ambasadorka projektu Anna Stofferová všechny čtyři účastnice chválí: je na nich vidět, že hubnout opravdu chtějí. „Musím uznat, že se pustily do programu s velkou chutí. Příjemně mě překvapila Eva, která se mnou často komunikuje už od začátku. Zuzka se navzdory zdravotním problémům opravdu snaží, jak může. Na Ireně i Denise je úbytek výrazně znát. Jediné, co chce čas, je změna celkového myšlení v přístupu k jídlu. Neříkat si, že je super, že dieta skončila, a jdu na burger. Už se těším, až se s holkama uvidíme osobně, probereme naše zkušenosti a zasmějeme se.“

Od partnerů

Čtyři odvážné získají za svou účast v projektu Hubneme do džín rovněž dárky od partnerů. Wrangler jim věnuje poukázky na džíny. Sáhnout můžou třeba po nové kolekci z programu Body Bespoke™, který zohledňuje ženské křivky. Uvedená byla poprvé teprve na podzim 2016. Všechny velikosti jsou odstupňovány tak, aby skvěle padly každému

typu postavy. Díky poukázce za 5000 Kč může každá z účastnic vyrazit na estetické procedury do Laserového centra Anděl. Po změně váhy doporučujeme zapracovat s předními dermatology třeba na korekci strií nebo zmírnění projevů celulitidy (třeba díky metodě SmoothShapes, lymfodrenáži nebo radiofrekvenci EndyMed).

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.