Speciál Z pohádky do pohádky vám zpříjemní Vánoce

Speciál Z pohádky do pohádky vám zpříjemní Vánoce

Vánoční svátky byly měly být o rodinné pohodě, klidu, rozjímání. K tomu se přidává i televizní program, který je o svátcích plný pohádek. TV magazín pro vás připravil speciál Z pohádky do pohádky a vy se tak dozvíte mnoho zajímavostí o nejznámějších pohádkách.

Časopis bude v prodeji měsíc od 6. 12. za 19 Kč.

Milí čtenáři,

čas vánoční se blíží a s ním i čas pohádek – vždyť v tomto období naše televize nic jiného než pohádky víceméně nevysílají. A aby vám čas při jejich sledování hezky ubíhal, připravili jsme pro vás speciál Z pohádky do pohádky, věnovaný, jak už název napovídá, těm nejznámějším a nejoblíbenějším televizním i filmovým pohádkám.

Víte třeba, že režisér Zdeněk Troška se v dětství tak zamiloval do Českých pohádek Jana Drdy, že si je opatřil poněkud nekalým způsobem, když se s knihou nedokázal rozloučit?

Nebo že Popelka Libuše Šafránková málem ztratila svého prince, když se Pavel Trávníček topil v závějích?

A nebo že Helena Vondráčková svou šíleně smutnou princeznu oplakala, protože chtěla hrát princeznu v krásných šatech a ne holku v zástěře?

Tohle všechno a mnoho dalších zajímavostí z pohádek i z jejich natáčení, rozhovory nebo pohádkový kvíz najdete na následujících stránkách a my vám přejeme krásné a pohodové Vánoce.

Redakce TV magazínu

titul-pohadky-new

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!