Estetická dermatologie vás připraví na plavkovou sezónu

Estetická dermatologie vás připraví na plavkovou sezónu

Estetická dermatologie je nové odvětví medicíny, nedostatky pleti řeší bez zásahu plastického chirurga. Pomůže vám dosáhnout vašeho vysněného vzhledu bezbolestně a rychle.

Léto sice klepe na dveře, ale vy se na něj ještě stihnete připravit díky estetické dermatologii.

Na léto se vám bude hodit:

  1. Redukce celulitidy

Metoda ProShockIce působí proti všem typům celulitidy včetně fibrózní a edematické, které není možné jinými neinvazivními technikami odstranit. Kombinuje v sobě ledovou lipolýzu, kdy dochází ke zmražení tukových buněk a jejich zániku, a rázovou vlnu, jež celulitidu mechanicky odstraňuje. Viditelné výsledky přináší ProShockIce již po prvním ošetření!

  1. Skutečně trvalá epilace

Nejvýkonnější epilační laser na světeVectus vás rychle a na dobro zbaví veškerých nežádoucích chloupků kdekoliv na těle a dokonce i na obličeji. Už žádné žiletky či agresivní depilační krémy. Vectus je na rozdíl od ostatních typů laserů tak šetrný, že je možné epilaci provádět i během léta.

  1. Konec nadměrného pocení

Pocení lze redukovat či trvale odstranit dvěma způsoby: laserem či botulotoxinem. Injekční aplikace botulotoxinu zamezí přenosu nervových signálů do potních žláz. Osvícení laserem odstraní pocení v delším časovém horizontu než botox, protože vyvolává zánik potních žláz jako takových. Jde tedy jen o to se rozhodnout, jak moc trvalá tato změna má být.

  1. Permanentně krásná

Permanentní make-up oceníte v průběhu celého roku, nejen v létě. Vibrující jehlou se při ošetření aplikuje hypoalergenní barevný pigment do nejsvrchnější vrstvy pokožky. Díky použití anestetického krému nic nebolí. Jaké části vám může make-up artistka „vylepšit“? Horní i dolní víčko zkrášlí linkami, zvýrazní kontury rtů, případně celé rty vybarví a oblíbenou klasikou je v současnosti vybarvení a modelace obočí.

Estetická dermatologie omladí i léčí akné

Estetická dermatologie však zdaleka nepomáhá jen před letní sezónou. Mezi oblíbené zákroky patří vyplnění a vyhlazení vrásek s využitím kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, vlasová mezoterapie působící proti vypadávání vlasů a komplexní péče proti akné pro teenagery i dospělé. Novinkou je nejúčinnější omlazení pleti Angel lift krevní plasmou, která je vysoce koncentrovaná a obohacená o krevní destičky.

S nejmodernějšími trendy v korektivní a laserové dermatologiise seznamte na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic.

vrsky

Dermatologické odstranění vrásek

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!