Vyšla únorová Kondice!

Vyšla únorová Kondice!

Najdete v ní vše, co potřebujete vědět, abyste přečkali zimu bez starostí. Vybavíme vás kosmetikou do mrazu i teplým stylovým oblečením. Svá dobrá novoroční předsevzetí podpoříte pozitivním plánem na celý rok. A do formy vás dostane naše výzva. Pojďte do toho s námi!

Cvičte s kettlebellem. Tahle železná činka s jedním madlem právě hýbe fitky u nás i ve světě. A její příznivci na ní nedají dopustit. Žádný jiný kus nářadí prý nepřinese sílu, rychlost a vytrvalost tak rychle. Navíc vám po Vánocích pomůže shodit přebytečná kila! Máme pro vás tréninkový plán na 6 týdnů.Hubnoucí snahy podpoříte, když sladíte jídelníček s Měsícem. Připravili jsme pro vásočistný jídelníček pro nov a úplněk. Kila půjdou dolů rychleji.

Jak vylepšit svůj trénink? Inspirujte se u profíků. Naše redaktorka a osobní trenérka Lucka Gregorová se vydala na trénink společně se špičkovými kanoisty. Na vlastní kůži zjistila, jak se ve formě udržují profesionální ‚vodáci‘ a pod vedením našeho nejúspěšnějšího veslaře Ondřeje Synkavyzkoušela veslařský trenažer.

Jak na to, aby vaše dobrá předsevzetí neodešla s novoroční kocovinou?Celoroční motivaci k dosahování svých cílů si udržíte díky pozitivní psychologii. Máme pro vás plán na celý rok.

Co ještě si v Kondici přečtete:

koChcete zvětšit prsa, rty, více vlasů nebo vyhladit vrásky? Žádné umělé implantáty. Estetická medicína nabízí vylepšení těla z vlastních zásob.

Recept na zdraví a dlouhověkost: medicínské houby. Posilují imunitu, snižují cholesterol, rovnají krevní tlak, detoxikují a některé dokonce pomáhají léčit rakovinu. Seznamte se s nimi.

Červené maso: upečte si pořádnou flákotu podle našich receptů. Právě teď je čas doplnit hluboké zásoby energie.

Chodíte na lekce jógy a něco vám nesedí? Možná je to učitelem. Poradíme vám, jak poznáte toho správného.

Konečně nasněžilo! O víkendu obujte sněžnice a vyrazte na výlet zimní krajinou. Tenhle sport má svoje kouzlo.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.