Vyšlo zimní dvojčíslo Kondice!

Vyšlo zimní dvojčíslo Kondice!

Jak si letos o Vánocích opravdu odpočinout, nepřibrat, věnovat se svým blízkým i sama sobě? Na pečení cukrové ‚pečte‘. Teď frčí raw sladkosti. Ponořte nohy do lavóru s vodou nebo horkou solí a prolistujte novou Kondici. Najdete v ní spoustu tipů i motivaci sportovat, být krásná a zdravá celý rok. Přejeme vám opravdu pohodové Vánoce!

Klíč k vánoční pohodě máte v rukou vy. S koučkou Monikou Nevolovou jsme pro vás připravili osvědčené tipy a techniky, které vám pomohou zvládnout předvánoční shon i nápor rodinných setkání.

Náročné období na konci roku zvládnete lépe, když budete kvalitně jíst. S odbornicemi na léčivou výživu jsme dali dohromady principy zdravého jídelníčku. Energii budete mít už po 7 dnech našeho plánu. Vařte a jezte s námi i po Novém roce. Pomůže vám to srovnat se s následky vánočního hodování a nastartovat se.

Naše sportovní výzva vás tentokrát připraví na běžky. Seznámíme vás s klasickým i běžeckým stylem a poradíme s výběrem správného vybavení. Až napadne sníh, budete připraveni vyrazit do stopy.

S plískanicemi a brzkým stmíváním mizí vaše chuť cvičit? Nejste sami. Každému se občas nechce. Co když je to ale opakovaně? Jak posílit motivaci, zbavit se výmluv a dosáhnout pravidelnosti? Základem je sportovat pro sebe a ne pro své tělo, radí trenérka Lucie Gregorová.

11_K

Co ještě si v Kondici přečtete:

Zdravé mlsání bez pečení – raw cukroví je hotovo za chvíli.

Je sex sport? Pročetli jsme odborné články a máme jasno.

Domácí pedikúra je hračka. Stačí vědět, jak na ni.

Kosmetika do mrazu prohřeje tváře a rozproudí krev.

Speciál virózy – co zabírá na prevenci a jak urychlit léčbu nemoci.

Emoce ovlivňují naše zdraví, staří Číňané měli jasno. Seznamte se s teorií pěti elementů. K jakému patříte vy?

7 jednoduchých a efektivních cviků pro pevnější a rovnější tělo

Na hory po Česku. Zimní střediska, která se vyplatí letos navštívit.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!