Říjnová Kondice právě v prodeji!

Říjnová Kondice právě v prodeji!

Podzim je tu a my nabízíme inspiraci, jak zůstat aktivní a udržet si hladinu energie, kterou jste načerpala v létě. Vrhněte se po hlavě do naší plavecké výzvy.Uvařte si s námi výživná jídla bez masa, anebo si vlezte s partnerem pod peřinu. Máme postelové zlepšováky pro muže i ženy.

Sportovní Výzva pro tento měsíc: zlepšete svůj plavecký styl a buďte nejrychlejší. Plavání skvěle spaluje tuky a formuje postavu. S triatlonistkou Petrou Kuříkovou a plaveckými trenéry jsme pro vás připravili 30denní program, kde vás naučíme: prsa, znak a kraul. Osm stránek tipů a rad, jak zdokonalit techniku, co jíst, včetně tréninkového plánu na celý měsíc. Určitě nám dejte na mail redakce@kondice.cz vědět, jak se vám bude dařit!

Přemýšlíte, čím si zpestřit sex nebo oživit vztah na dálku? Už nemusíte. Máme pro vás postelové novinkypro ženy i muže. Horké zlepšováky, díky kterým vás bude čas strávený milováním zase bavit. Plus novinky ze světa antikoncepce.

Jak jednoduše k lepší kondici i pleti? Pomohou vám bílkoviny – základní stavební kameny vaší krásy. Natankujte je zevnitř i zvenku. Pomohou vám naše kosmetické tipy i recepty nejen pro vegetariány.

Jako každý rok se v říjnovém čísle věnujeme mužům. Našli jsme za vás řešení častého pánského problému –padání vlasů. Kromě šamponů a kúr leccos zmůže laser a mezoterapie. Nasaďte je včas. Dvou předních českých lektorů jógy jsme se zeptali: proč by muži měli cvičit jógu. Jejich zpověď inspiruje vás a třeba i vašeho muže.

Dále si přečtete:

10_KKdo nemá tetování, jako by nežil, zdá se nám při pohledu na kůži českých i zahraničních sportovních hvězd. Co ‚kérky‘ pro sportovce znamenají?

Partnerská krize: co ještě tolerovat?

Jak uklízíte? Otestujte se a zjistěte, jak dokážete řešit složitosti života. Pořádek na stole rovná se pořádek v hlavě.

Móda: Co na sebe do města i do přírody, aby vám to slušelo a zahřálo vás. Inspirujte se trendy letošního podzimu.

Testujeme:balzámy na rty do chladných dní. Už žádné praskání a vysoušení!

Sama mezi muži: rozhovor s úspěšnou závodnicí na čtyřkolkách Olgou Roučkovou.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.