Chcete mít miliardáře? Inspirujte se naším desaterem!

Chcete mít miliardáře? Inspirujte se naším desaterem!

Po vdavkách nebo alespoň po déletrvajícím milostném románku s miliardářem touží mnohé ženy. Některé zcela otevřeně, jiné jen tajně ve svých snech. Na uhnání movitých mužů jsou dnes dokonce kurzy. Podle nás se však stačí inspirovat následujícím desaterem. Řiďte se jím, využijte žhavé letní sezóny a příležitostí ukázat na odiv své vnadné křivky a miliardáři budou bez šance.O komentář k jednotlivým tipům jsme požádali Hanu Mašlíková, modelku a moderátorku Snídaně s Novou.

V České republice je miliardářů několik desítek, někteří dobře známí, jiní pečlivě utajení. Nedávno se tato atraktivní skupina rozšířila o jednohožádoucího muže, výherce Eurojackpotu. Peníze mu zatím nebyly doručeny, nicméně je nejvyšší čas si na něj políčit. Anebo na někoho jiného? Pusťte se do toho!

  1. Vytyčte si lovecké rajony

Miliardáři mají svá teritoria. Chodí do golfových klubů, hrají na tenisových kurtech, nakupují v luxusních buticích, pijí v nobl barech a jedí v drahých restauracích. Zkuste si najít práci (nebo se alespoň co nejčastěji producírujte) v některé takové lokalitě a první krok máte za sebou.

„Obecně to určitě funguje. Ovšemjen tak vyčkávat, až si vás někdo všimne, je nepředstavitelná nuda. Alespoň pro mě. Asi proto jsem záměrně žádného miliardáře nelovila, “ směje se Hanka.

  1. Buďte chytrá, ale ne příliš

IMG_0269,25Dejte najevo, že máte načteno, nechybí vám rozhled a vyznáte se v politice, ale NIKDY v miliardáři nevzbuďte pocit, že jste intelektuálně nad ním. Nikdo nechce ženskou chytrou jak autorádio (a miliardář s nabubřelým egem už tuplem ne).

„Upřímně řečeno, nikdo netouží po přechytralém protějšku a já nejsem výjimkou,“ konstatuje moderátorka.

  1. Buďte na úrovni a zdokonalujte se

Nevychovaní burani nejsou in, a je jedno, jde-li o muže či ženu. Naučte se pravidla etikety a nastudujte, jak se chovat v nobl společnosti. Neuškodí ani, když budete skvělou kuchařkou, naučíte se golf (nebo alespoň golfovou hantýrku) a osvojíte si další dovednosti, které váš miliardářský méďa ocení.

„Hm, a víte, že nejvíce mužů jsem zaujala vždy tím, že jsem si ze sebe dokázala udělat legraci? Dokonce i pár faux pas bylo,“ glosuje Hanka Mašlíková.

  1. Oblékejte se jako hvězda

Nevadí, že na účtu nemáte miliony, důležité je, abyste výběru šatníku a módních doplňků věnovala patřičný čas a energii. Vždyť spousta světových modelek s oblibou nakupuje třeba v second-handech – tamní totiž zboží bývá originální a neokoukané.

„To samozřejmě podepisuji. Ani ultradrahýoutfit z dílny Prada z vás hvězdu večírků neudělá, pokud jej neumíte nosit a nemáte šmrnc a vkus,“ komentuje moderátorka TV nova.

  1. Místo výstřihu použijte šarm

IMG_0326,25Nesnažte se být za každou cenu sexy, působí to lacině. Místo toho vsaďte na eleganci. Miliardář se touhou zblázní.

„Nevím jak na miliardáře, ale na normálního chlapa funguje přirozenost. A elegance, to samozřejmě,“ říká Hanka.

  1. Ukažte, že jste soběstačná

Jasně, že byste ráda, aby vás zahrnul dárky a penězi, nahlas to však neříkejte. Ukažte mu, že se o sebe umíte postarat sama a s ním jste, protože chcete. Pak se sám div nepřetrhne, aby vás zahrnul luxusem.

„Možná to bude znít jako klišé, ale já nechci ukazovat, že jsem soběstačná, já chci být soběstačná,“ přemýšlí moderátorka a modelka.

  1. Važte si sama sebe

Dobře, tak má miliardy. Možná si je vydělal, je skvělým obchodníkem a rozhodně zaslouží obdiv (a možná je vyhrál v Eurojackpotu!). Na druhou stranu vy kvůli tomu nejste o nic míň. Vše nelze měřit penězi a vaše kvality jsou třeba jinde. Proto znejte svou cenu.

„Souhlasím, vždy, za všech okolností,“ říká Hanka.

  1. Sex až na třetím rande

A to myslíme vážně!

„Co na to říci? Snad jen: bez komentáře,“ míní moderátorka.

  1. Dejte si rychlokurz psychologie a neverbální komunikace

IMG_0131,35Miliardář je taky jen člověk a každý je tak trochu originál. Je důležité poznat, s kým, že to vlastně máte tu čest. Nesmělým romantikem, který bude rád za asertivní ráznou partnerku, nebo uchvatitelským despotou, jemuž ženská nesmí do ničeho kecat?

„Hrát si na někoho, kdo nejsem, to jsem možná dělala ve 20 letech. Nikdy více!“ podotýká Hanka

  1. Miliardář na zabití

Je to blb? Pusťte ho k vodě. Za život s bídákem peníze určitě nestojí. Miliardářů na světě zase tolik není, vždycky však můžete přesedlat na milionáře. Ti jsou všude kolem nás. Stačí se dobře dívat. Případně se můžete stát miliardářkou samy. Jak jsme mohli v nedávné době vidět, stačí si jen vsadit Eurojackpot.

„Mimochodem, já svého prince na bílém koni už mám a milionář to není. O tom život fakt není,“ uzavírá Hanka Mašlíková.

Přejeme vám úspěšný lov!

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.