Poradíme vám, jak lze také zhubnout v oblasti pasu

Poradíme vám, jak lze také zhubnout v oblasti pasu

V minulém svém článku jsem popisovala Slim Belly studii, do které jsem se zapojila, abych pro vás vyzkoušela, jak takové cílené hubnutí funguje. Do této studie jsem se zapojila ve fitness centru Expreska na pobočce ve Stodůlkách. Nyní přicházím s výsledky.

Slim Belly pás zvyšuje pomocí dvou tlakových komor se střídavým tlakem prokrvení problematických partií těla, což zlepšuje odbourávání tuků v místě, kde je pás umístěn. Dále napomáhá ke zpevnění pokožky.

Během celé studie jsem měla k dispozici svoji trenérku. Pomáhala mi zejména doporučeními v jaké tepové frekvenci bych se měla při cvičení pohybovat, a také mi kontrolovala po čtrnácti dnech jídelníček a pokud by bylo potřeba, tak by mi dodala nějaká další doporučení. Před začátkem studie, v průběhu, i po jsem procházela kontrolním měřením na váze, která měří poměr tuků aktivní tělesné hmoty a vody. Dále mi byl změřen obvod břicha na dvou místech. Studie je koncipována na jeden měsíc, což mi přijde jako celkem krátká doba, ale jak mi bylo vysvětleno, tak pro klientky je to výhodné i kvůli tomu, že nejsou zatíženy stresem z představy dlouhodobého závazku. Pokud pak chtějí pokračovat, tak mají samozřejmě možnost, jelikož studie se opakují.

A jak to dopadlo?

Po měsíci docházení na lekce se Slim Belly se mi opravdu zmenšil obvod na měřených místech a to v jednom místě o čtyři centimetry a na druhém o pět centimetrů… Také se mi podařilo odbourat jedno kilo viscerálního tuku (tuk okolo vnitřních orgánů), což považuji za opravdu skvělé. Jídelníček jsem měla již celkem zaběhnutý před studií, tak jsem ho neměnila, pouze jsem si více hlídala, abych nehřešila příliš často – tím myslím hodně cukru a bílé mouky (ale nevynechala jsem je zcela – i na koláčky a zmrzliny došlo).

Před:

pred

Po:

po

Po ukončení studie jsme se pak setkali i s ostatními účastnicemi na vyhlášení nejlepších výsledků. Vítězka studie pak získala odměnu v podobě možnosti 14 dní na využití všech služeb Expresky zdarma. Musím říct, že jsem to vítězce ze srdce přála, jelikož když jsem viděla její rozzářený obličej a zjistila, že se jí podařilo během jednoho měsíce sundat obvod svého bříška na měřených místech o 10 a 9 centimetrů, tak se nedalo jinak, než upřímně gratulovat. A jelikož mne zaujala, tak jsem se rozhodla ji pro nás ještě trochu vyzpovídat, abychom se více dozvěděli, jak se dá takových výsledků dosáhnout. Mariana mi poslala svůj příběh a já vám tu jeho část s jejím dovolením předám.

Příběh Mariany

V srpnu 2014 jsem se s váhou dostala na 81,5 kg a musela začít znovu. Našla jsem si Expresku a začala chodit na kruhový trénink, vrátila se zpět ke svému jídelníčku. Po měsíci kruhového tréninku jsem shodila krásné 4 kg, ale to bříško, tam jen asi 1-2 cm. V Expresce mi představili pás Slim Belly. Poprvé mi to znělo jako reklama na “saunovací pás od Horsta Fuchse”. Za měsíc úbytek 8 cm v pase? No, tak známe všichni tyhle reklamy… Ale po měsíci mi to nedalo. Viděla jsme spoustu žen, které mluvily o zázraku! Řekla jsem si, že se na ten zázrak podívám a přihlásila jsem se do Studie. V polovině této studie (6 vstupů) jsem měla v měřených částech úbytek 5 a 5 cm, po dokončení studie byl úbytek 10 cm a 9 cm na měřených partiích a váhově minus 3,5 kg. S upraveným jídelníčkem, dalším pohybem (občasné procházky ostrou chůzí a řízený kruhový trénink jednou týdně) je Slim Belly naprostý zázrak a můžu ho doporučit.

Teď tady zním jako světice s jídlem a cvičením, ale po pravdě jsem držela jídelníček především přes týden, v pátek a v sobotu jsem si občas zašla na pár skleniček bílého vína či něčeho jiného, občas s přítelem nebo kamarádkami na večeři. Ale s jídlem je to teď jinak. Začínám nad ním přemýšlet a nedám si k večeři svíčkovou se šesti a na to ještě sachr, ale třeba krevety, rybu, velký zeleninový salát s masem a nebo maso bez přílohy.

Vzhledem k tomu, že mi ke štěstí a mému vysněnému cíli chybí ještě 9kg a stále ještě přebývá dost centimetrů v pase, tak se hlásím do další studie. Mariana

Jana Procházková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!