Právě vyšla říjnová Kondice!

Právě vyšla říjnová Kondice!

Podzim vítáme zvesela. Bakterií ani virů se nebojíme (víme, jaké zbraně na ně platí), potíže se spánkem řešíme bylinkami a imunitu posilujeme dle zásad tradiční čínské medicíny. Je čas uvařit si poctivou kaši nebo některou z našich rychlých večeří za pár korun! Pozornost jsme tentokrát zaměřili na muže.

Ať s vámi sdílí dobré i zlé, šampon by měl mít svůj vlastní. Otestovali jsme pánské šampony a pomůžeme vybrat ten správný. Také jsme odhalili tajemství mužných šedin – musí se na ně obzvlášť opatrně, radí kadeřník.

Máme pro vás plán, jak se dostat zpátky do formy po infarktu – jak dávkovat pohyb a jídlo. Plus vysvětlení, čím prochází psychika nemocného. Sex po infarktu? Rozhodně není tabu, říká sexuolog.

Na podzim chce tělo víc spát. Co když to ale nejde? Místo léků vsaďte na byliny. Doktor Pavel Popov radí, jak přírodní cestou vyladit organismus a vyspat se do růžova pomocí fyto- a aromaterapie.

Jestli nepomohou bylinky, zkuste masáže. Zasvětíme vás do tajemství léčivé síly doteku, takže až přijdete do salonu, už vás nic nepřekvapí.

Jsou chutné, levné, výživné a znovu v módě. Kaše nejsou jen pro mimina. Po většinu historie byly běžnější než chleba. Uvařte si staročeskou s jáhlami podle receptu lokálních výrobců kaší z Prahy a přesvědčte se sami.

Chtěla byste vědět, jak bude vypadat váš obličej za pár let? Zrcadlo do budoucnosti nastaví přístrojová diagnostika pleti a pomůže tak včas zbrzdit stárnutí. Na vlastní kůži ji vyzkoušela redaktorka Lenka Lysoňková.

Nedonošené děti umí všechno, jen potřebují podpořit. Holky jsou ale vždycky šikovnější, než kluci. Čím to? Dozvíte se v rozhovoru s přední českou neonatoložkou MUDr. Milenou Dokoupilovou.

Co si ještě v Kondici přečtete:

Jsou dnešní muži bačkory? Matky, zpozorněte: Z chlapce chlapa vychová jedině otec!

Uvařte si 4 rychlé a levné večeře, které vás prohřejí a posilní imunitu.

10_KJe potratová pilulka šetrnější než chirurgický zákrok? Ptali jsme se odborníků za vás.

Tajemství mužské anorexie. Její příčiny jsou často hlubší než u žen.

Být starým otcem je risk – přibývá dědičných chorob.

Potíže, které stojí v cestě kojení, pomohou zmírnit homeopatika.

Mizí mužnost. Pomůže testosteronová terapie?

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.