Reese Witherspoon: Běhám, abych dohnala syna

Reese Witherspoon: Běhám, abych dohnala syna

Herečka Reese Witherspoon začala svou kariéru už v roce 1991, dnes je z ní uznávaná producentka a také sběratelka mnoha hereckých ocenění. Sympatická trojnásobná maminka má dvě děti z prvního manželství, třetí syn se narodil v druhém svazku s režisérem Jimem Tothem.

Witherspoon na rozdíl od některých svých kolegyň vyniká souměrnou postavou, která si ale uchovala ženské proporce. Herečka se nechala slyšet, že rozhodně nehodlá jako některé její kolegyně trpět kvůli štíhlé postavě hladem. Upřednostňuje raději častý trénink hlavně formou kardia cvičení a rozhodně se nehodlá v jídle nijak omezovat. Dlužno ale dodat, že upřednostňuje vyváženou stravu bohatou na ovoce a zeleninu, kvalitní maso, mléčné produkty a zdravé tuky. A samozřejmě se nepřejídá, velikost jejích porcí je přímo úměrná jejímu aktuálnímu dennímu výdeji energie.

Navíc se řídí známými pravidly, která praví, že snídaně je základ a večeře by se měla sníst alespoň dvě hodiny před spaním.

Pravidelný pohyb

Witherspoon je často pronásledována fotografy při běhání, kterému se intenzivně věnuje. Je jednou z nejvíce aktivních celebrit. A právě běh patří k jejím nejoblíbenějším pohybovým aktivitám. Věnuje se mu téměř denně a za každého počasí. “Díky běhu mi zesílily nohy a také jsem mnohem aktivnější máma. Vyplácí se mi to hlavně teď u nejmladšího synka, který je velmi rychlý a jeho oblíbenou zábavou je mi neustále někam utíkat,” přiznala se smíchem herečka, která nikdy nevybíhá bez sluchátek, dovolí jí to být na chvíli sama se svými myšlenkami a nevnímat okolí.

Běh ale samozřejmě není jedinou sportovní aktivitou, které se Reese věnuje. Miluje turistiku a to hlavně provozovanou společně s rodinou. Nedá také dopustit na jógu a pilates. Osvojila si též důležité pravidlo, které praví, že je potřeba tréninky obměňovat, aby si tělo nezvyklo na určitý pohyb a dál se nevyvíjelo. Witherspoon mění své tréninky pravidelně a nemůže si to vynachválit.

Lucie Fumfálková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.