Říjnová Kondice s dárkem vyšla 23. září!

Tentokrát jsme pro vás připravili dokonale vybalancovanou Kondici, včetně dárku, který v těchto pošmourných dnech rádi využijete. Přírodní energetický nápoj vám dodá energii a zlepší náladu. Časopis i s dárkem přitom pořídíte za skvělou cenu 29 korun!

Hodně se věnujeme hormonům a tomu, jak je dostat co nejlépe pod kontrolu. Ty ženské i mužské. V rozhovoru zaměřeném na hormonálně podmíněné ženské nemoci gynekolog Eduard Kučera vysvětluje, proč v posledních letech přibývá chorob, jako je rakovina prsu či dělohy, endometrióza či myomy. Může za to zřejmě překotně se měnící životní styl, kterému se naše tělo ještě nedokázalo přizpůsobit.

Trochu odlehčeněji jsme mluvili s odbornicemi a odborníky na krásu. Ptali jsme se, co oni sami dělají pro svůj vzhled. Budete překvapení, jaký recept na krásu a kondici mají například známí lékaři Roman Šmucler nebo Roman Kufa!

Také jsme hledali odpověď na otázku, do jaké míry nám změnil sexuální život bestseller Padesát odstínů šedi. Oslovili jsme ženy a dívky různého věku s otázkou, jak na ně kniha působila. Na nízké literární úrovni díla se shodly všechny – ale také na tom, že kvůli tomu se kniha nečte. Pokud se vám ještě do ruky nedostala, náš text vám napoví, zda ji váš erotický život vlastně potřebuje…

Dárek na obálce: přírodní energetický nápoj Mood Up

Pokud vám počasí nebo začátek školního roku sebraly pořádnou část energie, náš dárek je přesně pro vás. První český funkční nápoj z exotických bylin staví na přírodních surovinách a vitamínech. Nakopne lépe a šetrněji než cola nebo kafe. Působí vyrovnaněji a nehrozí hluboký propad energie jako u zmiňovaných. S téměř stejnou intenzitou vám bude pomáhat až čtyři hodiny. Kromě energie působí pozitivně i na náladu.

Co si ještě v Kondici přečtete:

 • Že hned po porodu byste měla začít s takzvanou vaginální gymnastikou
 • Speciální budíková dieta vás naučí jíst správné jídlo ve správnou dobu
 • Proč zpěvačka Iveta B. a další ženy závislé na lécích a alkoholu nemohou přestat jen tak
 • Návod pro rodiče dětí s poruchami učení, jak přežít základní školu
 • Jak odstavit miminko, když musíte přestat kojit
 • Novinky pro vaše vlasy
 • Nápadité recepty na jednoduché a levné těstovinové večeře

 

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Andrea Mouaddab Vémolová | 08. 10. 2013 v 19:53

  Dobrý den, obraťte se prosím na společnost SEND, kontakty najdete pod bannerem nahoře v hlavičce. Hezký večer Andrea

 2. Renata Dlouhá | 08. 10. 2013 v 14:17

  Zaplatila jsem si omylem 2krát předplatné časopisu Kondice,můžu to jedenkrát zrušit?Děkuji

 3. Andrea Mouaddab Vémolová | 29. 09. 2013 v 15:24

  Na mail by se Vám měli ozvat z oddělení distribuce. Pokud ne, napište, prověřím to. Zdraví Andrea

 4. Meg | 27. 09. 2013 v 14:46

  Mohu se zeptat, je-li možné sehnat někde časopis Kondice – zářijové číslo? Bohužel jsem si ho nestihla zakoupit a ve všech trafikách už mají nové-říjnové vydání. Děkuji.

 5. Andrea Mouaddab Vémolová | 20. 09. 2013 v 22:52

  Dobrý den, můžete prosím napsat nebo zavolat do společnosti SEND: +420 225 985 225, fax: +420 225 341 425, mobil +420 777 333 370, SMS: +420 605 202 115, E-mail: send@send.cz, http://www.send.cz.
  Poradí a pomohou Vám!
  Andrea M. V.

 6. eva danielova | 20. 09. 2013 v 21:30

  Objednala jsem si predplatne s uhradou slozenkou-prisel mi uz casopis s leskem-slozenka ne.Psala jsem 2 e-maily a nic.Bojim se ze prijdu o darek.