Zářijová Kondice s dárky na obálce vyšla 23. srpna!

Zatímco ostatní zdražují, Kondice natrvalo zlevňuje! Zářijové číslo a stejně tak ty další si pořídíte za 29 korun. Na obálce vás jako překvapení čeká kosmetický dárek: lak na nehty, nebo lesk na rty. A samozřejmě bude také co číst. Velmi zajímavý je například článek o výživě mozku nejen pro děti s diagnózou ADHD.

Autorka Lucie Protivanská především ví, o čem píše – její holčička měla problémy s učením, a tak jí coby mámě nezbývalo než hledat, jak jí pomoci. Narážela hodně na nepochopení, protože dávat dětem „něco na hlavu“ u nás nemá mnoho příznivců. I když jde o obyčejný vitamín.

O trochu menších dětech je náš článek věnovaný batolatům a jejich zálibě v dotykových obrazovkách. Určitě jste si všimli, ať už doma nebo u známých, že malé děti si s tablety a spol. rozumí snad víc než dospělí. Manipulace s nimi jim jde jaksi sama a navíc je to hrozně baví. Proto je potřeba, aby rodiče nastavili pravidla, jak mají děti dotykové obrazovky používat. Pak z nich můžou mít dokonce prospěch.

Trápí-li vás problematická pleť, máme hned několik textů, které vás budou zajímat. Naše externistka Ludmila Hamplová našla všechna možná řešení na zdánlivě nezničitelné akné. Možná vás překvapí, že příčina může být v nesnášenlivosti některých potravin. Dočtete se, kde vám poradí, a kolik to případně bude stát. Řešíme také extrémně suchou pleť. A kosmetická redaktorka Lenka Lysoňková připravila návod, jak si doma na vlasech bez rizika vykouzlit ombré, které proslavily hollywoodské hvězdy.

Spolu se studiem Yogata jsme sestavili dvoutýdenní program založený na vláknině, díky kterému shodíte přebytečná kila, ale hlavně si zlepšíte trávení. Vyzkoušejte hlavně skvělé recepty!

Co si ještě v Kondici přečtete:

 • Jaký peeling se hodí právě pro vaši pleť?
 • Rozhovor se slavným běžcem, který zahodil boty
 • Že ajurvéda a západní medicína si rozumí
 • Proč se michelinský šéfkuchař rozhodl vařit pro děti ve školce
 • S čím musí počítat rodiče diabetických dětí
 • Nové studie, jak se projíst k dobré náladě
 • 13 úsporných receptů do 99 Kč na podzimní večeře

 

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Andrea Mouaddab Vémolová | 24. 08. 2013 v 07:41

  Děkujeme za pochvalu:)

 2. sona | 23. 08. 2013 v 16:55

  Dobrý den,již mám novou Kondici opět skvělé čtení,dáreček mě velmi potěšil a ta cena také 🙂