Vyhrajte 10x balíček vlasové kosmetiky Philip Martin´s za 680 Kč

Vyhrajte 10x balíček vlasové kosmetiky Philip Martin´s za 680 Kč

Balíček obsahuje duo kvalitních pečujících přípravků (šampon + péče) přírodní kosmetiky Philip Martin´s, které navrátí vlasům i pokožce přirozenou rovnováhu, svěžest a krásu.

Soutěžní otázka: Ve které rubrice na našem webu najdete rozhovor s doktorkou Helenou Máslovou?

Jak na to: Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví!) abychom vám mohli zaslat výhru. Každou dvacátou správnou odpověď odměníme jedním z 10 balíčků Philip Martin´s v hodnotě 680 Kč.

Uzávěrka soutěže: 13. 5. 2013

Přírodní vlasová péče Philip Martin´s pro obnovu rovnováhy vlasů i pokožky

Zklidňující a detoxikační šampon Calming Wash a vyživující péče Scalp Benefit navrátí vlasům a pokožce hlavy zpět jejich kondici a zdraví.

Šampon Calming Wash obnovuje přirozenou rovnováhu a pH vlasové pokožky. Díky unikátnímu přírodnímu složení z mixu léčivých rostlin napomáhá řešit kožní problémy, např. svědivou či mastící se pokožku nebo lupy – vhodný je i při dermatitidách a ekzémech. Skvěle se hodí pro období stresu nebo alergií.

Vyživující péče Scalp Benefit řeší do hloubky problémy s vlasy a vlasovou pokožkou. Pomůže při padání vlasů, problémech s lupy. Zklidňuje svědivou a citlivou pokožku, hlavně po barvení, trvalé a narovnávání vlasů. Vlasové vlákno je po použití uzavřené a vlasy se lehce rozčesávají. Tato péče v sobě slučuje navíc dvě funkce – můžete ji použít jako kondicionér nebo masku na citlivou pokožku.

Pro více informací o složení produktů a dalších výrobcích navštivte www.philipmartins.cz.

Výherci minulé soutěže: Petra Robenková, Hana Pášová, Barbora Pertýlová, Lenka Poláková, Eva Nolčová, Alena Pelcová, Jana Majorová, Lucie Popelková, Katrin Pflugová, Tereza Cízová, Ilona Sýkorová, Zdeňka Langerová

Andrea Mouaddab Vémolová

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!