Tajemství krásy Jennifer Anistonové: Vazelína a kostky ledu

Tajemství krásy Jennifer Anistonové: Vazelína a kostky ledu

Před nedávnem oslavila 44. narozeniny. Každý by jí ale hádal o 10 let méně. Jak to dělá? Jistě, za něco můžou geny, ale velký podíl na tom má ona sama. Je to jednoduché – nezanedbává se a pečuje o sebe. Dělejte to jako ona!

Kupte si kosmetickou vazelínu

Modelky si ji dávají na řasy, suché lokty či popraskané rty, Jennifer objevila jiné využití vazelíny. Aplikuje ji na noc pod oči. Proč? Osvědčila se jí v boji proti vráskám. A je pravda, že ty abyste na Jennifer Anistonové hledali lupou.

Večer se své pleti věnujte 30 minut

Přesně tak do dělá Jennifer Anistonová. Nejdříve 10 minut napařuje obličej, aby se jí otevřely a vyčistily póry. Pak se důkladně odlíčí čisticím gelem, pleťovou vodou a mlékem. Po vyčištění pleti si 10 minut masíruje obličej: stimuluje tím kožní buňky, prokrví a zpevní pleť. Po masáži nanese na obličej vitamín A, který nechá 10 minut působit. Během nich vtírá do loktů a na holeně olej s vitamínem E. Nakonec použije noční krém a už zmíněnou vazelínu.

Ráno začněte s kostkami ledu

Ranní rutina Jennifer Anistonové je pro otužilé. Zahrnuje totiž kostky ledu. Jimi herečka potírá svůj obličej, aby se zbavila nateklých očí, zarudnutí pleti a otevřených pórů. Velmi levné a opravdu účinné.

Cvičte jógu

Není žádným tajemstvím, že Jennifer je blázen do jógy. Tvrdí, že jí změnila život. Cvičí s Mandy Ingberovou podle jejího vlastního systému, tzv. yogalosophy. Jde o propojení jógy a posilování. Protože Mandy Ingberová vydala před lety DVD, není problém si zacvičit přesně tak jako Jennifer Anistonová. Stačí si na stránkách www.mandyingber.com objednat DVD za necelých 300 Kč a poctivě cvičit nejlépe každý den.

Běhejte

Jennifer Anistonová by nebyla pravou hollywoodskou hvězdou, kdyby neběhala. Ať se děje, co se děje, běhá prý každý den, a to minimálně 20 minut.

Tereza Kohnová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.