Říjnová Kondice s dárky právě v prodeji!

Říjnová Kondice s dárky právě v prodeji!

Když sedíte celý den u počítače, trpí nejen páteř, ale také ruce, nohy a vnitřní orgány. Dali jsme proto dohromady tipy na zdravé sezení a ukážeme vám, jak si v průběhu dne zacvičit, abyste předešli zdravotním problémům i stresu.

Cviky jsou velmi jednoduché a zvládnutelné prakticky kdekoli a kdykoli. Díky nim protáhnete celé tělo a obnovíte energii, která se nesprávným sezením a dlouhým hleděním do počítače velmi rychle ztrácí. Zevrubně se věnujeme také kolenům. V nové Kondici se dozvíte, jak se k nim chovat, aby sloužila dlouho a bezbolestně.

Najít si čas na společné snídaně či obědy má význam pro zdraví tělesné i duševní. A to hlavně u dívek. Pokud dcera vidí, že její rodiče jídlo odmítají nebo matka věčně drží diety, může mít v budoucnu problém třeba s anorexií či bulimií. V Kondici se dozvíte, proč to tak je a na jaké věty směrem k dceři – ať už je malá či v pubertě – si dávat pozor, abyste nevytvořili podhoubí pro její budoucí potíže s jídlem.

Imunolog Radek Klubal na nás působil trochu jako televizní doktor House. Tedy nikoli chováním, naopak je velmi milý a k pacientům vstřícný. Ovšem jejich zdravotním problémům se věnuje s obrovským nasazením a spokojený je, až přijde na to, proč nemocným není dobře. I proto za ním jezdí až z druhého konce republiky. V rozhovoru se zamýšlí, co všechno lékařům brání v hledání diagnózy a efektivním léčení.

Budete krásnější!

A to díky 25 stranám našeho kosmetického speciálu. Jen pozor – je třeba Kondici obrátit a číst odzadu. Víte, jestli jste žlutá nebo růžová? Je to důležité kvůli volbě správného make-upu nebo očních stínů. Když to budete vědět, už nikdy nebudete mít pocit, že je „něco“ špatně. Své pocity, sebevědomí a dokonce výkonnost ovlivníte i pomocí vůní. Naše kosmetická expertka Lenka Lysoňková také představí ty nejzajímavější kosmetické novinky.

 

A navíc zdarma: DVA DÁRKY na obálce

Tentokrát vás potěšíme hned dvěma kosmetickými dárky v hodnotě 498 Kč! Na obálce najdete krém na zpevnění a zeštíhlení paží s kofeinem (50 ml) od Fleur de Santé. A také lak na nehty v trendy barvě. Kondici s dárky dostanou i předplatitelky.

 

V tomto čísle si ještě přečtete:

  • Návod, jak se zbavit škodlivin na vašem talíři
  • Pro koho má význam zabývat se špatnými vzpomínkami?
  • Otestovali jsme šest nových BB krémů a doporučíme ty nejlepší
  • Kdy je výhodné zaplatit si za konkrétního operatéra?
  • Jak se léčí stříbrný kajakář Vavřinec Hradilek
  • Kolik fluoru (ne)potřebují malé děti

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.