Zářijová Kondice vyšla 23. srpna!

Zářijová Kondice vyšla 23. srpna!

Zjistili jsme, jaký je nejdůležitější rodičovský úkol. Měli byste své potomky naučit snít, protože jen tak budou v životě šťastní. Jak to udělat a proč na tom podle psychologů tolik záleží, se dočtete v zářijovém čísle Kondice.

A tím rodičovská témata nekončí! Naše spolupracovnice Nora Grundová prozkoumala fenomén kontaktního rodičovství – to je takové, kdy nosíte děti v šátku, spíte s nimi v jedné posteli a kojíte co nejdéle je to možné. Třeba do čtyř let dítěte. Bláznivé? Možná. Podle nás hlavně příjemně provokativní, protože nutí zamyslet se, jak má vlastně vypadat vazba mezi rodiči a dětmi.

Sestavili jsme také skvělou rozcvičku pro váš obličej. I mimické svaly byste měli pravidelně pořádně „protáhnout“, protože je to nejlevnější cesta k mladistvému obličeji. Abyste si ho udrželi i po letním slunění, dali jsme dohromady tipy, jak jej (i tělo) zavlažit.

Jste závislí na takzvaném bílém sexu? Neboli když máte nervy na pochodu, zaútočíte na ledničku? Pak určitě dobře víte, že shodit nadbytečná kila je mimořádně těžké. Máme jednoduchý plán, jak si poradit se záchvaty vlčího hladu i nervózním pojídáním čokolády.

Velký balík Kondice s dárky v hodnotě 466 Kč!

V limitovaném balení Kondice v hodnotě 466 Kč najdete velký balík kosmetických dárků. Zaplatíte přitom jen 91 Kč a získáte časopis, oboustranný masážní kartáč, 150 ml jogurtového sprchového gelu, praktickou houbičku na make-up! Limitovanou edici koupíte na velkých trafikách a v obchodních centrech.

 

V tomto čísle si ještě přečtete:

 • Jak nejlépe nabudit svou kreativitu a vymyslet něco geniálního
 • Vyzkoušeli jsme do práce běžet a jet kole. A doporučujeme!
 • Víme, jak zabránit opruzeninám u dětí a taky jak je léčit.
 • Ptali jsme se rodičů, jak řeší očkování svých dětí.
 • Trápí vás bolesti celého těla? Může to být zákeřná fibromyalgie. Co s ní?
 • Našli jsme nejlepší boloňskou omáčku, když potřebujete „rychlovku“.

Limitované balení Kondice s dárky koupíte  ve velkých trafikách spol. GECO, HDS, M-trafik, GG tabak, Valmont, PEAL, Traficon, obchodních centrech (Tesco, Spar, Globus, Albert, Billa) a čerpacích stanicích (OMV, Benzina, Euro oil a Pap oil).

Lucie Frydecká

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

 1. Eva | 22. 10. 2012 v 17:41

  Zdravím z Opavy !

  Chtěla bych se jen touto cestou zeptat na jednu maličkost. Mám předplatné časopisu KONDICE,veškerá spokojenost, až na jednu věč, pokud jsou v časopise dárky, jako např. v listopadové KONDICI lesk na rty, tak obaly jsou poškozené a dárek nikde!!!!!!!!
  Jak mám postupovat ???

  EVA DIHLOVÁ, PROKOPA HOLÉHO 419, 74707 OPAVA 7

 2. Lidvína Cviertnová | 30. 08. 2012 v 19:40

  Dobrý den, objednávala jsem si v srpnu Váš časopis Kondice s tím, že mi bude zaslán dárek v podobě masážního krému, Do dnešního dne jsem však dárek Vám interovaný neobdržela. Kde se asi stala chyba? Časopis jsem obdržela v pořádku.

  Cviertnová Lidvína

 3. Renáta Králová | 27. 08. 2012 v 13:36

  Dobrý den,

  děkuji za Vaši odpověď a za vysvětlení. Vaše myšlenka, že by i předplatitelky mohly získat dárek, který je u dražších časopisů a zaplatily by si rozdíl je opravdu dobrá, sama za sebe bych byla určitě pro a myslím, že by nás bylo víc 🙂 Škoda je, že už to nejde teď 🙁 Takže hurá do toho ! 🙂

 4. Lucie Frydecká | 23. 08. 2012 v 16:26

  Dobrý den, paní Králová,

  dovolte, abych Vám to vysvětlila. Balík dárků obsahuje limitovaná edice zářijové Kondice, která je k dostání pouze na stáncích. Tam si mohou čtenářky vybrat, zda si koupí samotnou Kondici za 49 Kč, nebo celý balík za 91 Kč. Balení s tímto dárkem je tedy dražší než časopis, tudíž i než ten, který jste si předplatila. Předplatitelkám chodí dárky přibalené k časopisu, ale jen tehdy, když se za časopis platí běžných 49 korun. S dalšími dárky můžete počítat. Do budoucna dokonce plánujeme, že když bude víc času na přípravu podobných balíků, budeme se předplatitelek předem ptát, zda si připlatí rozdíl cen a pokud budou souhlasit, dárek jim pošleme. Jako předplatitelka máte jiné výhody než čtenářky, které si Kondici kupují na stánku, předpokládám, že za předplatné jste dostala dárek a měla jste u něj cenové zvýhodnění. Takže bych předplatné nezatracovala. Přece jen to není naše poslední dárková akce.

 5. Renáta Králová | 23. 08. 2012 v 16:02

  Dobrý den,
  dneska mi přišla Kondice do schránky, v den vydání jako obvykle – paráda. Akorát mi přišla bez dárku, tak nevím co si mám myslet. Jestli k předplatnému dárky neposíláte a já pokud budu chtít dárek, budu muset si Kondici koupit ještě jednou v trafice za plnou cenu, takže mě vlastně přijde ještě dráž než slibované předplatné. Kdybych tuto informaci věděla když jsem si sjednávala předplatné, radši bych si časopis koupila v trafice, ale s dárkem. Nikde ale o tom neinformujete, ze k předplatnému se dárky neposílají, tak by mě tedy zajímalo, jestli jen mě dárek nepřišel nebo je to tak obvyklé. Díky za informaci.

  Smutná čtenářka.