Tipy na týden: salsa, židovská kuchyně a domácí herbář

Tipy na týden: salsa, židovská kuchyně a domácí herbář

Víkend zasvěťte kubánským rytmům, v pondělí si zajeďte na košer víno nebo se naučte vyrobit domácí herbář a ve středu si dejte do těla na Zumbě pod širým nebem. Připravili jsme pro vás přehled nejzajímavějších akcí nadcházejícího týdne.

Seminář technik pro zdraví těla a mysli
Kdy a kde: 23.–24. července, Benešov

Víkendový seminář vás naučí speciální techniky, které dokážou zmírnit problémy s učením, pamětí nebo soustředěním u dětí i dospělých. Cvičení harmonizují mozkové hemisféry a tím ovlivňují všechny reflexy v našem těle. Na závěr každý z účastníků dostane speciální sešit, kde bude mít jednotlivé cviky přehledně a srozumitelně vysvětleny.

Seznamovací salsa víkend
Kdy a kde: 23.–24. července, Jince

V rytmu horké salsy vás pod širým nebem rozvlní rodilý Kubánec. Bude se popíjet kubánský rum a mojito a zbude i chvilka na koupání v bazénu. Dvoudenní kurz je koncipován tak, aby člověka vytrhl ze stereotypu a pomohl mu navázat nové kontakty.

Festival Šamajim
Kdy a kde: 25.–30. července od 16:00, Třebíč

Pětidenní festival židovské kultury oživí ulice bývalého židovského ghetta. Ochutnáte košer vína a jídla, a budete-li mít chuť, můžete přespat v synagoze. Návštěvníky čekají i ukázky tradičních izraelských tanců a chasidských písní.

Louka plná kvítí
Kdy a kde: 25. července od 9:00 do 12:30, Toulcův dvůr, Praha

Naučte své děti poznávat květiny. V pražském Toulcově dvoře vám poradí, jak na to. Nejenže se v kurzu naučíte precizně rozpoznávat červencovou květenu, se svými potomky zvládnete i výrobu domácího herbáře. Kurz bude nejvíc bavit děti od dvou do sedmi let, účast si ale musíte dopředu rezervovat.

Zumba party pod širým nebem

Kdy a kde: 27. července od 19:30 do 20:30, Rolava, Karlovy Vary

Zumba vytvaruje tělo a zaručeně vám zvedne náladu. V Karlových Varech si ji teď můžete zacvičit pod širým nebem, navíc zadarmo. S sebou můžete vzít i svoje děti – cvičitelky pro ně přichystaly speciální dětskou Zumbu, která začíná hodinu před tou pro dospělé.

Lenka Lysoňková

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.